Vatan Bilgisayar'da Montaj Nasıldır?

Vatan alırsan 200 veya 300 TL fazla verirsin. Bu paraya 6 tane akasa viper sessiz kasa fanı alınır. Rahat edersin. Akıllı oynamak önemli. Akasa viper fanlarım var. 30 derecede %50 - 40 derecede %75 -50 derecede %100 hızla çalışıyor. Ama 50 dereceye hiç çıkmadı pc daha :)

Akasa Viper 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı Fiyatı

Ben ağustos ayında toplattırmıştım. Bana adam demişti ki:
'' Eğer müşteri yoğunluğu çok olmazsa özenle kablolama yapılıp toplanıyor ancak çok müşterimiz olursa doğal olarak bazı detayları atlayıp topluyoruz.'' demişti. Benim gittiğim şube de çok az müşteri vardı ve adamdan rica da bulundum düzgün toplarsanız çok sevinirim diye. Sağ olsunlar çok güzel topladılar. Kısaca gittiğin şubeye ve yoğunluğa bağlı.

Şubedeki toplayan çalışana göre değişen bir durumdur bu aslında ama Avcılar Pelican Mall AVM Vatan Computer şubesi çalışanı gerçekten güzel bir iş çıkarmıştı PC mi toplarken.

Ben Everest ve Frisby icin ozel kose hazirlayan, FX islemci iyi diye kaziklayan, daha once kullanilmis urunleri satan, gece indirimi adi altinda garantiden gelen urunleri satan yere gitmem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı