Vatan Bilgisayar'da Montaj Nasıldır?

Topkapı subesınden toplatın tabi istanbul da iseniz aslında 20 dakikalık işlemleri var subeden alıp kargo ile eve gönderebilirsiniz bi tek ekran kartını takmıyorlar kargoda oda zarar gormesin diye

Forumda Vatan'a gitmeyin diye bas bas bagiriyoruz. Kesinlikle girmeyin Vatan'a.

Recep Baltas ve Ai Gungor'un 1-2 videosunu izlemeniz yeter. Vatan'a gitmeyin sakin. Herkes gitmeyin demis israrla gitmek zorundayim demissiniz. Gitmeyin iste. Evde kendiniz yapin.

Açıkcası sistemi orada toplatmıştım memnun kaldım diyebilirim ancak tek sorun süre. Yoğunluğa göre süresi uzuyor ve bekletiliyorsunuz.

Off off. Hele ki bir kere iyi toplamislar yere goğe sigdiramazlar simdi.
Doğru söze ne denir. Vatanın fiyatları çok pahalı ama herkes internetten alamıyolar siz bunu anlamıyorsunuz. Kendiniz kablolama yapamıyorsanız vatan "normal" şekilde PC toplaması güzel tekrarlıyorum vatan pahalı anladık ama bazen vatandan almak mecburiyetinde kalan arkadaşlarımız var onlara saygı çerçevisinde yorumunuzu yapın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı