Vatan Bilgisayar'dan 1660 Super önerisi

Rw1NNN

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar arkadaşlar. Vatan Bilgisayar Bursa(AS Merkez)'de stoğu olan, maksimum 2900 TL olan bir 1660 Super istiyorum. Başka yerden alamam farklı siteler önermezseniz sevinirim. Sadece Vatan Bilgisayar'dan. Şimdiden teşekkürler. 3-4 haftaya alacağım ve çok yükseleceğini sanmadığım için şimdiden konu açmak istedim.

Bütçe artarsa kesinlikle bu kartı öneririm. Kendisi 2060S ile kafa kafaya, hatta bazı oyunlarda önde.

1660 Super önerileri:

Selamlar arkadaşlar. Vatan Bilgisayar Bursa(AS Merkez)'de stoğu olan, maksimum 2900 TL olan bir 1660 Super istiyorum. Başka yerden alamam farklı siteler önermezseniz sevinirim. Sadece Vatan Bilgisayar'dan. Şimdiden teşekkürler. 3-4 haftaya alacağım ve çok yükseleceğini sanmadığım için şimdiden konu açmak istedim.
ASUS GeForce ROG STRIX GTX 1660 SUPER GAMING 6G 6GB GDDR6 192Bit DX12 EkranKartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2900 TL bu karta vermeye gerek yok.

Gerçekten çok iyiler. İlk bakacağım kartlardan birisi.
ROG STRIX'in 2400 ve 2600 TL olmasına şaşırdım.

Ben olsam bu kartı tercih ederdim. İlla 1660 Super olacaksa da bu yada bu.
Gaming X çok pahalı biraz daha ekleyip Gigabyte RADEON RX 5600XT WINDFORCE OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 AMD Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alır onun yerine daha mantıklı.
Gerçekten çok iyiler. İlk bakacağım kartlardan birisi.
ROG STRIX'in 2400 ve 2600 TL olmasına şaşırdım.

Birisi OC model galiba ondan.

Mesajı düzenledim, tekrar gözden geçirin.
Biliyorum gördüm şimdi, 5600XT'de önermişsiniz bütçe varsa. Ama işlemcim Ryzen 5 1400 ve 1080p monitör :).
Teşekkürler arkadaşlar. 1 aya bu kartların stoğunun biteceğini sanmıyorum(umarım). Gittiğimde GAMING X hayranı olsam da ROG STRIX'e bakacağım. OC ile arasında 200 TL farka değeceğini sanmıyorum. İlk bakacağım kart kendisi.
Teşekkürler ama işlemcim R5 1400.
Konuyu bitirebiliriz.
Bakacağım kart listesi;
ROG Strix.
ROG Strix O.C.
Gaming X.
Ventus XS.

Yeni konular

Geri
Yukarı