Vatan Bilgisayar'dan 2.el alınan ürün ile ilgili

AsiLTurk23

Centipat
Daha fazla  
Aralık ayında Letgo sitesi aracılığı ile bir bilgisayar aldım kısa bir süre sonra sürekli mavi ekran hatası veriyordu bilgisayar bu sitede @@Assecreed ve @Ted Kaczynski nickli arkadaşların yardımı ile mavi ekran hatasının Toshiba marka M.2 SSD'den kaynaklandığını bulduk ve 27 Ocak tarihinde M.2 SSD'yi Vatan Bilgisayar'a garantiye gönderdim.

1Mart 2021 tarihinde para iadesi olacak denildi Vatan Bilgisayar'a gittim iade edip yeni SSD almak için ama ilginç bir manzara ile karşılaştım.
Fatura sahibinin yani benim bilgisayarı satın aldığım kişinin onayı gerekiyor dedi bu sadece Vatan Bilgisayar'a özel bir durummuş ben adamı tanımıyorum bilgisayar 3.el ilk alan kişiye ulaştım durumu anlattım eğer dürüst biriyse gönderecek parayı :) her şey şansa kaldı anlaşılan.

Bu konuyu açmamın sebebi eğer 2.el bir ürün alacaksanız (Vatan Bilgisayar için konuşuyorum) faturanızın elinizde olması hiçbir şey ifade etmiyor benim gibi 2.el bilgisayar alan arkadaşlara önerim kasayı satın aldığınıza dair mutlak noter huzurunda imza almanız yoksa ürün bozulursa garantiye gitmesi gerekirse para iadesini size değil fatura sahibine yapıyorlar :) işinizi şansa bırakmış olursunuz:) sevgiler.

Son düzenleme:
Bana hediye gelen bir Laptop vardı. Teknosa'dan alınmış. Aynı durum ile ben karşılaştım. Bilgisayarı iade ettik. Aracı mağazaların çoğu bu şekilde davranıyor. GameEkstra'da böyle bir olayla karşılaşmamıştım hatta kayıtlardan faturamı buldular. Eksa yani şimdi GameGaraj firmasıyla da buna benzer bir sorun yaşamamıştım.

Ama güzel bir konu olmuş.

Geri
Yukarı