Vatan Bilgisayar'dan 24.000 TL ekipman dahil sistem önerisi

• Konuyu başlatan Fyskn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 391

Fyskn

Decapat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ile uğraşıyorum
Hepsi Vatan'dan olursa sevinirim. FPS oyunları oynuyorum, eğer 240 Hz olursa daha iyi olur. Kulaklık ve klavye de istiyorum, artı olarak bütün önerilere açığım. İyi sosyaller.

@Fyskn şöyle ki, hepsini Vatan'dan almak hiç mantıklı değil. Oradaki fiyatlara internette güvenilirliği sabit olan diğer sitelerden de alabilirsiniz. Bu forumda da çoğu zaman öyle düşünülür. Çevremde ve bu forumda diğer donanım ve sistem satan sitelerden PC toplayan çok insan var. İsim yapma markalaşma muhabbetinden dolayı böyle düşünebilirsiniz, saygı duyarım ama tüketici hakları çok gelişti en kötü ihtimalle tahkimde hakkınızı alabiliyorsunuz. Fikrinizi değiştirirseniz ona göre sistem önerebilirim. Yok ben yine Vatan'dan istiyorum derseniz o şekilde de yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir sistem hazırladım hocam sadece vatan dediğinizi göze alarak hazır veya internet üzerinden tabii ki daha ucuza alabilirsiniz.
Edit: SSD'yi unutmuşum biraz bütçeyi aşıyor SSD ile kusura bakmayın.

1664912986132.png

@Fyskn şöyle ki, hepsini Vatan'dan almak hiç mantıklı değil. Oradaki fiyatlara internette güvenilirliği sabit olan diğer sitelerden de alabilirsiniz. Bu forumda da çoğu zaman öyle düşünülür. Çevremde ve bu forumda diğer donanım ve sistem satan sitelerden PC toplayan çok insan var. İsim yapma markalaşma muhabbetinden dolayı böyle düşünebilirsiniz, saygı duyarım ama tüketici hakları çok gelişti en kötü ihtimalle tahkimde hakkınızı alabiliyorsunuz. Fikrinizi değiştirirseniz ona göre sistem önerebilirim. Yok ben yine Vatan'dan istiyorum derseniz o şekilde de yardımcı olurum.

Diğer sitelerden de öneriye açığım.

Hepsi Vatan'dan olursa sevinirim. FPS oyunları oynuyorum, eğer 240 Hz olursa daha iyi olur. Kulaklık ve klavye de istiyorum, artı olarak bütün önerilere açığım. İyi sosyaller.

Bu sistem işinizi görecektir.
Ben AMD ekran kartı istemem 1080p takılcam diyorsanız.
Bu sistemde iş görür AMD kadar performans vermesede.

Bu sistemi hiç değiştirmeden alıp yanına bu 240Hz monitörü alabilirsiniz:
Kalan 800₺'ye de fiyat performans bir kulaklık ve iyi bir markanın membran klavyesini alabilirsiniz. Ekipman için ayrı konu açmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı