Vatan bilgisayardan alacağım parçaları onlara toplatabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar vatan bilgisayarın mağazasından birinde gittik diğelim, ve pc parçaları aldık. O aldığımız parçaları orda arkadaşlara toplatabilir miyiz? Ben toplamayı bilmiyorum. Burda siz toplayabilir misiniz desem nası tepki verirler? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki özel ücret isterler'mi sence? windows parası falan.

Sistemi kuruyolar demedim ^^ Sadece montaj yapıyolar sanırım. Ama parasını verip yani satın alıp. İstersen windows 7'de kurarlar ek ücret sanmıyorum zira o kadar para veriyosun onuda bedava yapıversinler :)

Bende'de bazı windows cd leri var, format atmayı bende biliyorum, sadece windowsu onlara attırmak istediğimdeki tek amaç, montaj ve format sonrası gerekli ayarları yapmaları. Çünkü ben montaj sonrası ne yapılıcağı hakkında gerçekden hiç bir fikrim yok. Daha doğrusu biraz heycanlanıyorum, korkuyorum. :D İlk format sıradan bir format kadar kolaymıdır? mesela benim laptopa her hafta format atıyorum, yapdığım şeyler gerekli ses, ekran, vesayre programları indirmek. İlk defa toplanmış bir bilgisayara, yani sabit diski boş olan bir pc ye ilk defa format atmak sıradan bir formattan farklımıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı