Vatan Bilgisayar'dan aldığım monitör çatlak çıktı!

@ege3534
İşiniz zor. Ürünün kırık geldiğini kanıtlamanız lazım. Şansınız varsa uğraştırmadan değişim veya para iadesini yapabilirler. Bu tip durumlar yaşamamak için kırabilecek ve pahalı ürünleri almadan önce kutusunu açıp bakıyorum. Bakmadan ürünü teslim almıyorum ama kargo çalışanları ürünü bir an önce verip gitmek istedikleri için bu durum pek mümkün olmuyor.

Aynen öyle aslında bakmamız lazım diye biliyorum ben de ama çoğu verip hızlıca gitme derdinde.

@ege3534
İşiniz zor. Ürünün kırık geldiğini kanıtlamanız lazım. Şansınız varsa uğraştırmadan değişim veya para iadesini yapabilirler. Bu tip durumlar yaşamamak için kırabilecek ve pahalı ürünleri almadan önce kutusunu açıp bakıyorum. Bakmadan ürünü teslim almıyorum ama kargo çalışanları ürünü bir an önce verip gitmek istedikleri için bu durum pek mümkün olmuyor.

Maalesef, bana da öyle dendi ürünü açın kırıksa kuryeye verin dediler. Bende hangi kurye seni paketini açman için bekliyor? Dediğimde haklısınız diye bir cevap aldım. Şu anda ürünü gönderdim 3 gün sonra bana geri geldi aynı ürün. Aradım adamları bir hata meydana geldi dediler. 2600TL'ye aldığım monitör (indirimle) şu an 4800TL vatan bilgisayarda. Kupon kodu vermesinler diye dua ediyorum. Adamlar para iadesi yerine kupon kodu veriyorlarmış diye bir söylenti duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak edenler için her gün bir arama gerçekleştirdim 12 gündür bana inceleniyor diyip geçiştirdiler 13. Günde aradım sorduğumda bana UPS kargonun kırdığını onayladığını ve UPS kargodan tedarik beklediklerini söylediler. Hala bekliyoruz :)

@ege3534
Sizin adınıza sevindim. En azından inkâr edip zorluk çıkartmamışlar.

17. günde aradığımda adamlar monitörün hala İzmir'de olduğunu ve incelemek için beklememiz gerektiğini söyledi. O andan itibaren başımdan aşağıya kaynar sular indi. Hemen tüketici muhakemeyete başvurdum. 1 Haziran'da onay aldı ve savunma istendi ve hâlâ savunma istendi diyor. Kesinlikle pişmanlık. Sizce kaç gün savunmayı ister? @DaTTeBayoTheFrog

Yeni konular

Geri
Yukarı