Vatan Bilgisayar'dan Aldığım S4'ün Ekranında Çizik Var

Telaş yapmayın iade ederken de kargo tutanağı tarihi baz alınır. Zaten onlara ulaştığı tarih ya da siparişin verildiği tarih baz alınsaydı ürün iade edebilen kimse olmazdı:)

Site üzerinden ve telefonla iade kaydı talebi açmayı unutma yollamadan önce.

Telefonda tam olarak nereye iade yapman gerekeceğini sor. Hiç yaşadığın olaylara girme. Telefonu aç ve bu ürünü nereye iade edebilirim diye sorgulat.

Kargoya göndereceksen başka şubesine git ve mağduriyetini güzel bir şekilde anlat. Zaten Vatan'ın mağazaları ürünü yolluyor başka yerlere. Bence senin ürünün Antalya şubesinden temin edilmiş. Yarın erkenden müşteri hizmetleriyle konuş ve yapılması gereken şeyi öğren. Baktın olmuyor Samsung'a bir telefon aç. Baktın yine olmuyor bu sefer Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı, Tüketici Hakları... Yardıracaksın. Hakkını sonuna kadar arayacaksın. Gelişmelerden haberden edersen sevinirim.

Yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar müşteri hizmetlerine gidince. Yok efendim alalı 3 gün olmuş da... Yav ben aldım akşama doğru elime ulaştı. Ertesi gün farkettim, babam da diğer gün müsaitti ancak o zaman gidebildik. Babam bu gün ben okuldayken Vatan'ın Antalya şubesi ile konuşmuş ve direkt Antalya şubesine kargolamış s4 ü.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı