Vatan Bilgisayar'dan Alınan Ayıplı Ürün - Asus T103 Tablet

Benim aldığım logitech g230 10 günde bozuldu 1 kere kullandım sonra tekrar takdığımda yok bi kulaklıktan ses gelmiyor Vatan Bilgisayar'a baya bi sövdüm fakat bi sonuç çıkmadı geçmiş olsun almayın bu b*k gibi yerlerden.

Son durum verdiğimden bu yana ne arayan var ne soran. Mesajın aynısını Vatan Bilgisayara da göndermiştim. Utanmışlar demek, hala cevap yok.
Bende Samsunda yaşıyorum meydandaki vatan şubesinden zenfone 5 almıştık aldıktan 1 ay sonra dokunmatiği kendi kendine basıyordu servise verdik 3 kere gidip geldi en sonuda ürün değişimi istedik oldu 2 ay sonra kasmalar başladı klavyede. Sonra ürünü elden çıkardım turkcell hattıma ek olarak lg g2 aldım şuan bir sorun yok asus pişmanlıktır hele servis konusunda.

Bende Samsunda yaşıyorum meydandaki vatan şubesinden zenfone 5 almıştık aldıktan 1 ay sonra dokunmatiği kendi kendine basıyordu servise verdik 3 kere gidip geldi en sonuda ürün değişimi istedik oldu 2 ay sonra kasmalar başladı klavyede. Sonra ürünü elden çıkardım turkcell hattıma ek olarak lg g2 aldım şuan bir sorun yok asus pişmanlıktır hele servis konusunda.
Bunun ASUS'la bence hiçbir alakası yok ben zenfone 6 kullanıyorum 1 yıl oldu hala çalışıyor.

Bunun ASUS'la bence hiçbir alakası yok ben zenfone 6 kullanıyorum 1 yıl oldu hala çalışıyor.
Tam da Asus'un servis kalitesi ile ilgisi var bence.
Adamlar ürünü test ettik deyip geri yolluyorlar. Ben ürünü Vatan Bilgisayar'dan teslim alırken teslim eden arkadaş bakıyor ki ürün çalışmıyor. Bu üst üste olunca insan nasıl bir servis anlayışları var diye düşünüyor. Gittiği servisten aynen geri gönderilmiş yani
Pazartesi telefonla ulaşabilirsem derdimi bir de Asus servisine anlatacağım. Umarım bir çözüm bulurlar
@Recep Baltaş Senin konu hakkında bir önerin olur mu?

Önceki gün Asus Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana Kutusu ve aksesuarları ile servise tekrar yollayıp "Doğa Kapsamında" iade/değişim talep ediyorum diye mesaj yazıp tekrar yollayınız dediler. Ben de kutulayıp tekrar yolladım. Bakalım bekliyoruz halen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı