Vatan Bilgisayar'dan alınan gamepadin orijinal olduğu nasıl sorgulanır?

efedddd

Centipat
Selam. Geçen hafta Vatan Bilgisayar'dan Xbox 9. nesil kontrolcü satın aldım. Üründe herhangi bir sıkıntı yok ama acaba sahte mi diye düşündüren birkaç şey var. Xbox donatıcıları uygulamasına girdiğimde kontolcüm beyaz olmasına rağmen siyah gözüküyor. FIFA 22 ayarlar kısmında da aynı sorun mevcut. Cihazın orijinalliğini nasıl öğrenebilirim?

Selam. Geçen hafta Vatan Bilgisayar'dan Xbox 9. nesil kontrolcü satın aldım. Üründe herhangi bir sıkıntı yok ama acaba sahte mi diye düşündüren birkaç şey var. Xbox donatıcıları uygulamasına girdiğimde kontolcüm beyaz olmasına rağmen siyah gözüküyor. FIFA 22 ayarlar kısmında da aynı sorun mevcut. Cihazın orijinalliğini nasıl öğrenebilirim?
Hocam Vatan vasat olabilir ama sahte ürün satma ihtimalleri pek yok. Sorun yazılımsal olabilir.

Hocam vatan sahte ürün satmaz. Büyük ihtimalle rengi her kolu siyah gösteriyordur. Bu arada ne kadara aldınız?

Bu bir problem değil. Şu şekilde düşünebilirsiniz:
Hemen hemen yeni nesil tüm araçlarda arabayı yönettiğiniz bir ekran mevcut. Arabanız mavi de olsa kırmızı da olsa o ekranda her zaman tek bir renkte gözükür araç (genelde beyaz) Amerika'da da beyaz Türkiye'de de beyaz

Cihazın seri numarasını kullanarak cihazını Microsoft'a kayıt edebilirsin istersen. Kayıt yapıldığında orjinal olduğunu görürsün böylece. Linkte nasıl cihazı kaydettirebileceğin anlatılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı