Vatan Bilgisayar'dan alinan GPX Superlight kullandiktan sonra iade edilir mi?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, elimde Model O Wireless var. Cok uzun zamandir Superlight stoklari bekliyordum, en son bari MOW aliyim dedikten sonra bir baktim stok gelmis, satin aldim (Daha gelmedi) Iki fareyi aktif olarak deneyip elime hangisi oturursa ve hangisi rahat gelirse onu kullanmak istiyorum, MOW iade etmek için hala yeterli surem var. Superlight'i kutudan çıkarıp kullanirsam ve eger begenmezsem, iade edersem Vatan Bilgisayar "para iadesi" yapar mi?

Son düzenleme:
Okudum eğer elinize olmazsa iade etmek istemişsiniz ve bu durduk yere para iadesi sayılır para iadesi için üründe bir sorun olması lazım.
Cayma hakkı? Lütfen yanlış bilgilendirmeyin. Kutusunu açacak olmasaydım ''durduk yere'' iade edebilirdim zaten. Trendyol'da vs. kutusu açılıp kullanıldıktan sonra ''beğenmedim'' veya ''vazgeçtim'' bahanesiyle iade edilebiliyor. Ben sadece bu Vatan Bilgisayar'da geçerli mi diye soruyorum.

Cayma hakkı? Lütfen yanlış bilgilendirmeyin. Kutusunu açacak olmasaydım ''durduk yere'' iade edebilirdim zaten. Trendyol'da vs. kutusu açılıp kullanıldıktan sonra ''beğenmedim'' veya ''vazgeçtim'' bahanesiyle iade edilebiliyor. Ben sadece bu Vatan Bilgisayar'da geçerli mi diye soruyorum.
Teknik olarak web alışverişlerinde koşulsuz şartsız (ürüne zarar gelmesi hariç) 14 gün iade vardır, fakat tabi ki bazı firmalar bu konuda zorluk çıkarıyor. Vatan ne yazık ki bu zorluk çıkartan firmalardan bir tanesi... Uğraşmak istiyorsanız uğraşın hakkınız var, ama kolay bir iade olacağını hiç sanmıyorum. 😊

Cayma hakkı? Lütfen yanlış bilgilendirmeyin. Kutusunu açacak olmasaydım "durduk yere" iade edebilirdim zaten. Trendyol'da vs. kutusu açılıp kullanıldıktan sonra "beğenmedim" veya "vazgeçtim" bahanesiyle iade edilebiliyor. Ben sadece bu Vatan Bilgisayar'da geçerli mi diye soruyorum.

Bazı şubeler ürünü alır bazıları almaz. Beğenmediğim INCA serisi fareyi geri vermişliğim var bir keresinde. Bir ürünü geri vermek istediğin zaman "arızası var mı" diye sorarlar. 3 ay önce bozuk olan Snopy marka oyun kolunu bozuk olduğu için geri vermek istemiştim direk servise göndermişlerdi.

Diyeceğim şu ki eğer ürünün faturası, kutusu vs. sağlamsa ve düzgünse geri alma ihtimalleri yüksek olur.

Eğer internet üzerinden aldıysan 15 gün içerisinde eğer zarar vs gelmediyse üstüne beğenmedim diye bile iade yapabilirsin fakat elden alımlarda ürün kusurlu bile olsa iade değil servise gönderme hakları var.

Tesekkur ederim, duymak istedigim cevaplar bunlardi.
Teknik olarak web alışverişlerinde koşulsuz şartsız (ürüne zarar gelmesi hariç) 14 gün iade vardır, fakat tabi ki bazı firmalar bu konuda zorluk çıkarıyor. Vatan ne yazık ki bu zorluk çıkartan firmalardan bir tanesi... Uğraşmak istiyorsanız uğraşın hakkınız var, ama kolay bir iade olacağını hiç sanmıyorum. 😊
Tesekkurler, eger iade edersem kullandigimi belli etmeliyim degil mi?
Bazı şubeler ürünü alır bazıları almaz. Beğenmediğim INCA serisi fareyi geri vermişliğim var bir keresinde. Bir ürünü geri vermek istediğin zaman "arızası var mı" diye sorarlar. 3 ay önce bozuk olan Snopy marka oyun kolunu bozuk olduğu için geri vermek istemiştim direk servise göndermişlerdi.

Diyeceğim şu ki eğer ürünün faturası, kutusu vs. sağlamsa ve düzgünse geri alma ihtimalleri yüksek olur.
Tesekkurler, eger iade edersem kullandigimi belli etmeliyim degil mi?
Eğer internet üzerinden aldıysan 15 gün içerisinde eğer zarar vs gelmediyse üstüne beğenmedim diye bile iade yapabilirsin fakat elden alımlarda ürün kusurlu bile olsa iade değil servise gönderme hakları var.
Elden almayacagim icin sorun yok o konuda.

Teşekkür ederim, duymak istedigim cevaplar bunlardi.

Teşekkürler, eger iade edersem kullandigimi belli etmeliyim degil mi?

Teşekkürler, eger iade edersem kullandigimi belli etmeliyim degil mi?

Elden almayacagim için sorun yok o konuda.

"Denedim, umduğum gibi değil idi" dersen bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Ürünü geri almama olasılıklarının olduğunu tekrar hatırlatmak isterim, reddedilince hayal kırıklığına uğrama. :)

Geri
Yukarı