Vatan Bilgisayar'dan alınmayan sistemin Vatan'da Montajı Yapılır mı?

hyrhly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sistem topluyorum ancak Vatan'dan değil. Ve de ne bir OC ne de bir birleştirme tecrübem var. Parçaları Vatan Bilgisayar'a götürsem sizce birleştirip OC yapmama yardım ederler mi? Ederlerse kaç para alırlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim burdaki Vatan kasa gibi bir parçayı oradan almadan montaja izin vermiyor en azından anakart ya da kasa alman gerekebilir. Bunu montaj yaptırmayı düşündüğün Vatan'a gidip sorarsan onlar gerekli açıklamayı yapacaktır.

İnternet'ten kendiniz PC toplama videolarını izleyip kendiniz toplayabilirsiniz.Vatan'da toplatmaya hiç gerek yok ayrıca sizden para da isteyebilirler.Bana göre lüzumsuz.
Arkadaşa katılıyorum, ben kendi sistemimi internette ki videoları izleyerek toplamıştım. Hem kablo düzenini kendin yapıyorsun hemde tecrübe oluyor, kendin toplamanı tavsiye ederim. Ama eğer elimin ayarı iyi değildir kırarım falan diyorsan ona bir şey söyleyemem.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı