Vatan Bilgisayar'ın sahtekarlığı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu incelemede bulunan Fortnite sahnesinde, oyun Ultra ayarlarda, anlaşılıyor. 63 FPS demişler. Mümkün değil. Kaldı ki kadının eline bakarsanız oyunun ayrı farenin ayrı oynadığı bariz belli. Çok şaşırtmadı beni.

Aynı model numarasına sahip bilgisayar arkadaşımda da var ofis işleri için kullanıyor gayet yeterli ama oyun oynanmıyor anca eski küçük oyunlar.

Şerefsizler. Kul hakkına giriyorlar böylece. Umarım hepsi cehennemin zemherisinde donup en sıcak yerinde kaynarlar.

Özelliklerini ve fiyatını yazar kısın?
Ekran kartı; MSI GEFORCE RTX 3060 12gb

Anakart; MSI 610

RAM;16 GB

İşlemci; i5 12400f

Güç; 650+80

Toplam 14bin e aldım
Tamperli ve meş kasa
IMG_20230522_192233_1.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu incelemede bulunan Fortnite sahnesinde, oyun Ultra ayarlarda, anlaşılıyor. 63 FPS demişler. Mümkün değil. Kaldı ki kadının eline bakarsanız oyunun ayrı farenin ayrı oynadığı bariz belli. Çok şaşırtmadı beni.

Ne Ultra ayarı? Aynı modeli kullanıyorum extra olarak harici MX330'um var Roblox açtığıma falan şükrediyorum Discord + Google'da kasmaya başladı.

O sistem halt ultrada o kadar FPS alır. Akıllı tahtada PUBG videosu açıp sahteden oynuyormuş gibi yapanlar gibi yapmış yarım akıllı sahtekarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı