Vatan Computer'ın sattığı RTX 3080 fiyatları

RTX 3080 Aorus Master 8500 liraya satılıyordu, madenciler yüzünden hep.
Bu tür arkadaşlar gerçekten acayip komikler. Kafalarının nasıl çalıştığını hiçbir zaman anlayamayacağım. Dostum bu düşünce gerçekten çok yanlış. Ürünün kimin satın aldığının ne önemi var? Ben marketten 3 karton gofret alsam, marketçi gofretin fiyatına %200 zam yapsa haklı abi adam 3 karton aldı hep onun suçu mu diyeceksin? Abi bu tür insanların bu tür düşünceleri yüzünden ülkece bu hallerdeyiz. Yani daha yazacağım çok şey varda bu tür düşünen insanların sayısı oldukça yüksek ve yine bu tür insanlar laftan anlamıyor yani boşuna yazıyorum neyse...

Bu tür arkadaşlar gerçekten acayip komikler. Kafalarının nasıl çalıştığını hiçbir zaman anlayamayacağım. Dostum bu düşünce gerçekten çok yanlış. Ürünün kimin satın aldığının ne önemi var? Ben marketten 3 karton gofret alsam, marketçi gofretin fiyatına %200 zam yapsa haklı abi adam 3 karton aldı hep onun suçu mu diyeceksin? Abi bu tür insanların bu tür düşünceleri yüzünden ülkece bu hallerdeyiz. Yani daha yazacağım çok şey varda bu tür düşünen insanların sayısı oldukça yüksek ve yine bu tür insanlar laftan anlamıyor yani boşuna yazıyorum neyse...
Benim yüzünden ülke bu halde değil mi? Aynen. Mining yüzünden stoklar erimeden önce yok satan kartlar 8500 liraydı, mining arttıktan sonra ne hikmetse 20000 lirayı buldu.

Sen üreticiden atıyorum 800$'a alıyor, burada 8000₺'ye satıyordun. Üreticiden yine 800$'a alıyor ama şimdi 16.000 - 17.000₺'ye satıyorsan bu fırsatçılıktır, kimse kusura bakmasın!

Aksini iddia eden ya ticaret bilmiyordur ya da çok saftır!

Bunların tek tek Ticaret Bakanlığı'na şikayet edilmesi gerekiyor normalde.

Mining bir tek bizim ülkemizde mi yapılıyor? Bak ABD'ye, Avrupa'ya. Kart 800$ ise hala 800$'a satılıyor. Mining Rig'lerin kralı var oralarda, o adamlar bilmiyor mu 800$'lık ekran kartının fiyatını 1500$ - 2000$'a çıkartmayı? Neymiş efendim kart yokmuşta, talep artmış! Borsa mı lan bu? Hisse senedi mi? Talep artınca arz karşılanmazsa fiyat artarmış gibi Ekonomi 101 bilgisi başka bir şey, pandemi yüzünden PCB üretimi sorunları, gümrük sorunlarının oluşması bambaşka bir şey. Bunun arz - talep ilişkisi ile alakası yok. Düpedüz fırsatçılık! 36 yaşındayım, dış ticaret uzmanıyım kimse bana maval okumasın...

Rica edeceğim biraz mantıklı konuşalım artık!

Son düzenleme:
Sen üreticiden atıyorum 800$'a alıyor, burada 8000₺'ye satıyordun. Üreticiden yine 800$'a alıyor ama şimdi 16.000 - 17.000₺'ye satıyorsan bu fırsatçılıktır, kimse kusura bakmasın!

Aksini iddia eden ya ticaret bilmiyordur ya da çok saftır!

Bunların tek tek ticaret bakanlığı'na şikayet edilmesi gerekiyor normalde.

Mining bir tek bizim ülkemizde mi yapılıyor? Bak ABD'ye, Avrupa'ya. Kart 800$ ise hala 800$'a satılıyor. Mining Rig'lerin kralı var oralarda, o adamlar bilmiyor mu 800$'lık ekran kartının fiyatını 1500$ - 2000$'a çıkartmayı? Neymiş efendim kart yokmuşta, talep artmış! Borsa mı LAN bu? Hisse senedi mi? Talep artınca arz karşılanmazsa fiyat artarmış gibi ekonomi 101 bilgisi başka bir şey, pandemi yüzünden PCB üretimi sorunları, gümrük sorunlarının oluşması bambaşka bir şey. Bunun arz - talep ilişkisi ile alakası yok. Düpedüz fırsatçılık! 36 yaşındayım, dış ticaret uzmanıyım kimse bana maval okumasın...

Rica edeceğim biraz mantıklı konuşalım artık!

Başkan ağzına sağlıkta Türkiye'de yaşıyoruz kimi neye şikayet ediyorsun. Hadi ettin para cezası kestiler maks 2 tane kart fiyatı cezası keserler yine satmaya devam eder adam.

Başkan ağzına sağlıkta Türkiye'de yaşıyoruz kimi neye şikayet ediyorsun. Hadi ettin para cezası kestiler maks 2 tane kart fiyatı cezası keserler yine satmaya devam eder adam.
Aynı Ticaret Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı bu kripto para işinden (ister üret ister borsasında al & sat yap) vergi almak için hazırlanıyor.

Ondan sonra göreceğim ben özellikle miningcileri...

Aynı Ticaret Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı bu kripto para işinden (ister üret ister borsasında al & sat yap) vergi almak için hazırlanıyor.

Ondan sonra göreceğim ben özellikle miningcileri...
zor kripto para bu illa türk sitelerinden satmak zorunda değilsin

Yeni konular

Geri
Yukarı