Vatan haftasonu montaj yapıyor mu?

Tabiki de yardımcı oluruz biz bunun için buradayız. Zaten amaç insanlara yardım etmek ve kazıklanmamalarını sağlamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Purposelessman beni etiketlersen yardımcı olurum. Benimde babam izin vermemişti. Casper marka bilgisiyar almak zorunda kalmıştım.:mad: Ama sonra parça alıp ,gizlice:sinsi: , montajı kendim yaptım. "Külüstür " bir bilgisayarın varsa tecrübe yapabilirsin. Çok fazla video izlemeye bak özellikle anakart montajına dikkat et.

@Purposelessman Etiketlersen yardımcı olurum. Bende sistemimi kendim topladım. Anakartın altı kasaya neredeyse değmemeli yani altındaki devreler çizilmemeli. Buna dikkat edersen sorunsuz toplayabilirsin. Zaten Vatan'dan almadan önce anakartı açıp sana işlemci pinleri sağlıklı mı? Diye soruyorlar. Orada da dikkatli ol. Eğer kırık pinli anakart seçersen iade hakkın yok. Pinlere çok dikkatli bir şekilde bakmalısın. İşlemciyi takarken ne kadar sabit ve az hareket ettirirsen senin için o kadar az problem üretecek. Benim de yaşım 16 ben sistemimi 15 yaşındayken toplamıştım. Yaşa bakılacak bir durum yok ortada. Sonuçta akıl yaşta değil baştadır.

Arkadaşlar yine bir vatan rezaleti salı günü montaja verdiğimiz sistemi bugün ne yapıyorlar diye babamla birlikte kontrole gittik büyük ihtimalle bittiğini düşünmüştük. Taaki montaja gidene kadar. Bir baktık daha kutular açılmamış ve bütün parçalar salı günkü gibi duruyor. Biz de yarın tatile çıkacağımız için kasayı bugün teslim almamız gerekiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar Montaj yaparken kartlara çok yükleniyorlar kartlar lastik gibi esniyor hem onlar kablo düzeni filan yapmazlar bana kalırsa.

Benim arkadaşım bilgisayarını Vatan'da topladı. İşlemci soğutucunun altındaki korumayı çıkarmadıkları için 4790K işlemci yandı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı