Vatan mağazalarında Tüm alışverişlerinizde %20 hediye çeki fırsatı

Benim gibi telefon almayı düşünenler için gayet güzel bir kampanya, fiyatlar baktığım kadarıyla aynı. En düşük 20500 lira olarak gördüğüm iPhone 13 diğer mağazalar ile aynı fiyatta 22500, 4500 lira çekle gayet güzel bir kampanya oluyor.

Evet ama bu indirimi kullanabilmek için önce bir ürün daha almanız lazım. 2 tane iPhone alacaksanız evet mantıklı. Atıyorum ki 100TL'ye bir ürün aldınız sonra gelen çek 20 TL oluyor. Yani ilk aldığınız ürünün %20'sini ikinci üründe indirim olarak kullanabiliyorsunuz. Yukarıda da öyle söylenmiş ben de öyle anladım ama umarım sizin dediğiniz gibidir keşke tam öğrenmenin yolu olsa.

Evet ama bu indirimi kullanabilmek için önce bir ürün daha almanız lazım. 2 tane iPhone alacaksanız evet mantıklı. Atıyorum ki 100TL'ye bir ürün aldınız sonra gelen çek 20 TL oluyor. Yani ilk aldığınız ürünün %20'sini ikinci üründe indirim olarak kullanabiliyorsunuz. Yukarıda da öyle söylenmiş ben de öyle anladım ama umarım sizin dediğiniz gibidir keşke tam öğrenmenin yolu olsa.

Evet 1 iPhone alıp gelen çekle başka bir telefon alacağım, direk rakam verirsem daha kolay olacak. 22500 olan telefondan 4500 liralık çekle bir telefon daha alacağım. 3500 lira gibi çok ucuz bir fiyata versem dahi o telefonu, 19000 gibi bir rakama gelmiş olacak almak istediğim telefon.

Asus TUF 6800 XT aldım zor bela stok ayarlatarak 70 KM yol gidip geldim.

14230 TL Kart
- 2850 TL vatan hediye çeki (Güç kaynağı ve ıvır zıvır aldım)
- Asus Cashback 2.630 TL

Kart geldi 8.800 TL

ASUS TUF 6800 XT aldım zor bela stok ayarlatarak 70 km yol gidip geldim.

14230 TL kart.
- 2850 TL vatan hediye çeki (güç kaynağı ve ıvır zıvır aldım)
- ASUS cashback 2.630 TL.

Kart geldi 8.800 TL.

Hayırlı olsun hocam. 2850TL indirimi kartın fiyatına göre mi veriyorlar yoksa aldığınız ekstraların mı %20'sine göre?
Eğer ikinci dediğim gibiyse 50-60 liraya ıvır zıvır bir şey alıp üstüne laptop almak falan çok avantajlıya gelebilir şuan benim için

Bugün öğle saatlerinde değerlendirdim bu kampanyayı. iPhone 11 aldım ve 3100 TL kupon verdiler. 14 Temmuz tarihine kadar kullanabiliyorum kuponu.
Bende böyle bir kupon almayı planlıyorum. Acaba çek sahipleri çeklerini satmayı düşürler mi? İkinci el kategorisinde konu açanda olmadı ilginç

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam. 2850TL indirimi kartın fiyatına göre mi veriyorlar yoksa aldığınız ekstraların mı %20'sine göre?
Eğer ikinci dediğim gibiyse 50-60 liraya ıvır zıvır bir şey alıp üstüne laptop almak falan çok avantajlıya gelebilir şuan benim için
14bin TL'nin %20'si işte :)

Bugün sadece kampanya bu arada.

Geri
Yukarı