Vatan PC - 1 Ay İçerisinde 350 TL Düşen Fiyat ve İade

EmirAkdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
25 Haziran'da Vatan Bilgisayar'dan Sony Xperia Z1 aldım 1350 TL'ye. Daha 1 ay olmadan bakıyorum ki telefonun fiyatı 350 TL düşerek 1000 TL olmuş. İçim acıdı o boşa giden 350 TL'ye. 1 ay olmadığı için belki 350 TL'yi isteme hakkım vardır diye düşünüyorum. Gerçekten böyle birşey yapabilir miyim? Telefonu geri vermeden fazla fiyatın iadesini alabilir miyim? Ürünü Maltepe Vatan PC'den bizzat aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradım sordum. Fatura bilgilerini vesaire istediler. Bu şekilde bir işlem yapamadıklarını lakin telefonu ilk 3 gün içinde iade amacıyla geri getirmem durumunda telefonu alıp aldığım fiyatı geri verebileceklerini söylediler, dalga geçer gibi. Sanki bilmiyor aradan 20 gün geçtiğini. Ayrıca sitesinden baktığımda da kutusu açılmış telefonun iadesi olmadığı yazıyor. Bir dediği bir dediklerini tutmuyor bu vatan'dakilerin, tabiri caiz ise hepsi angut. Neyse ne, sonuçta böyle bir işlem gerçekleştirilemiyormuş. Merak eden varsa da merakı gidermiş oldum :) İyi forumlar...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı