Vatan PC niye böyle?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
P

pusat57

Ziyaretçi
Adamlardan 2 hafta önce Cumartesi GTA IV istedim. Parasını da ödedim. Ellerinde yoktu ve geçen hafta salı günü getiriceklerini söyledir. 10 günü geçti hala Topkapı'dan Gazi Osman Paşa'ya getiremediler. Neden bu kadar yavaşlar ya?

Senin yerinde olsam şikayet edeceğime Topkapı şubesine giderdim. Bence beklemek istemeyen kişiler böyle yapar.
Haklısınız ama adamlar diyorki mesela 2 gün içinde kesin gelir. E bende 2 gün beklerim dedim. Sonra 2 gün içinde gelmeyince insan diyorki 3. gün kesin gelir. O da geçiyor öbür gün kesin gelir diyorsun. Böyle böyle 10 gün oldu. :D

Ne yapacaksın kredi kartını? Sakın bulaşma! Bu akşam yat, uyu. Sabah kalk, doğru Vatan Bilgisayar mağazasına. Hadi bakalım yavrucuğum.

Boşver işi. Kaç Lira saydın oyuna.
Tam tamına 38 TL. :D Ya EFLC almıştım ya servise göndermiştim. Arızalı bulmuşlar yenisini göndermişler ama Aral Game'ye Mail atmıştım ve gelen cevapta EFLC W8 ve W8.1 ile uyumlu değil diyince bende normal GTA IV getirin dedim. Ya bi orjinal oyun alıyim dedim 2 ay oldu. En iyisi korsan hocam at bi Crack tamamdır. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı