Vatan, Teknosa gibi mağazalardan PC toplanır mı?

messibaba

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ailemi PC almaya ikna ettim fakat internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyorlar. Aslında Gaming Gen üzerinden Mantis-6700XT sistemini alacaktık fakat sonrasında ailem şikayet var üzerinden yorumları okumuş ve internetten almak istemiyorlar Vatan ve Teknosa gibi mağazalardan görüp toplamak istiyorlar, böyle mağazalardan sistem toplanır mı?

Bu zamanda internet alışverişinden çekinmek cidden mantıksız hocam. En az +5000 ₺ pahalıya toplamak istiyorsanız siz bilirsiniz.

Mağazadan gidip toplamaya çalışınca size şu daha iyi olur bu daha iyi olur diyerek zaten şişik fiyatlı olan ürünlerle saçma sapan bir sistem toplayabilirler. Şikayet Var üzerinden şikayetlere bakmak mantıksız. Vatan ve Teknosa için de o site üzerinden bir ton şikayet konusu vardır.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ailemi PC almaya ikna ettim fakat internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyorlar. Aslında Gaming Gen üzerinden Mantis-6700XT sistemini alacaktık fakat sonrasında ailem şikayet var üzerinden yorumları okumuş ve internetten almak istemiyorlar Vatan ve Teknosa gibi mağazalardan görüp toplamak istiyorlar, böyle mağazalardan sistem toplanır mı?
Zamaninda bilgisayarimi Vatan'dan topladim, psu haric gercekten iyi parcalar verdiler, kablolamayi falan da duzgun yaptilar, alabilirsiniz ama tedbiri elden birakmayin. Odemeyi yapmadan once ozellikleri ve fiyati buraya yazin. Ailenizi internetten almaya ikna etmeniz daha iyi olur.

Hazır sistemlerden çok daha pahalıya gelir. Ben de yeni sistem aldım 12k ya aldım eğer vatandan alırsam 15500e geliyor

Ailen doğru bir şey yapmış. Gaming.gen.tr'den bayağı şikayet görüyorum burada. Arızalı parçalar ile ilgili. Kasa sana hazır bir şekilde geldiği için kullandıkları parçalar sıfır mı veya kullanılmış mı bilemiyorsun. Kutularını sen açmıyorsun. Vatan Bilgisayar iyidir. 2 defa kasa topladım Vatan Bilgisayar'dan. Senelerce kullandım. Ve sonra da sattım. Vatan Bilgisayar faturalı olması ikinci el piyasasında ayrıca bir güven unsuru alıcı için.

Hocam Gamegaraj'a ikna etmeye çalışın. Eğer ikna edemiyorsanız Itopya'yı bir seçenek olarak değerlendirin. Vatan, Teknosa ve Mediamarkt biraz kazık geliyor bana.

Teknosa'da toplanacak düzgün bir şey yok, vatan'da pahalı. Gaminggen olmuyorsa Sinerji-Teknobiyotik-incehsap bu sitelerden topla, hazır sistem almıyorsan hepsini de bir yerden almak zorunda değilsin! Ama tavsiye İncehesap yada Teknobiyotik'den hazır sistem al.

Yeni konular

Geri
Yukarı