Vatan web sitesi ve mağazada fiyat farkı oluyor mu?

Web'e özel ürünlerde olabilir, diğerlerinde olmuyor.

Oluyor. SSD almak için internetten baktığım fiyat ile Cevizlibağ Vatan mağazasındaki fiyat farklıydı. Sorduğumda o fiyat internet alış-verişi için fiyatıdır demişti bana. Gerçi Vatan çalışanı bu, pek güven olmaz ama neyse:)

Çok uzak değilse sormakta yarar var. PC bileşenlerini internet sitesinden alıp toplayacaktım mesela, mağazadan alınca hem kendileri ücretsiz topladılar, hem fiyatlar siteden daha uyguna geldi, hem de kapıya kadar getirdiler.

Çok uzak değilse sormakta yarar var. PC bileşenlerini internet sitesinden alıp toplayacaktım mesela, mağazadan alınca hem kendileri ücretsiz topladılar, hem fiyatlar siteden daha uyguna geldi, hem de kapıya kadar getirdiler.
Bugün gittim bilgi aldım istediğim parçaları söyledim. Bir kağıt çıkardı inceledim elinde olmayan parçaların yerine saçma sapan parçalar koymuş. Ben istediğim parçaları istedim o da diğer vatandan gelebileceğini söyledi. Fiyat farkı olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı