VatanBilgisayar

Kazıkçı herfiler. GTX 780'in üzerinde indirim yazıyorlar fakat diğer mağazalardan daha pahalıya satılıyor, indirim yapıyorlar ki hafta sonları indirim GTX 780'e geçerli olmasın.

Vatan sadece Teknosa'nın daha insaflı hali. :) 2 Teknoloji mağazası da fiyatları şişiriyor sonra indirim yaptık diyor. Turuncu indirimi, Hafta sonu indirimi bunlar binde bir olan şeyler.

Ama OEM olarak VatanBilgisayar'da %25te uygun fiyatlar var piyasaya göre.
Tabii haftaiçi bindiriyor, haftasonu indiriyor! :)
Şuan normal oranlarda %5 indirim varmış diyebiliriz.

GTX 780'lerin fiyatının düşmesinin nedeni şu an ki indirim değil, indirim bitsin yine fiyatları aynı kalacak. Çünkü yeni patladı GTX 780'ler o yüzden fiyatı şişirdiler, 1 haftaya yavaş yavaş iner fiyatları en az 1600 TL olur yakında.

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - I8190 GALAXY SIII M

Zaten ben telefonu %0 indirimle 900'e aldım. Genpa ve Samsung Türkiye garantili olanını... Adamlar %30 yapıyor ama fiyat 850 TL... Adamlar telefonun fiyatını 1200 TL'den 850'ye çekmişler matematik hesabı yaptığımda bu sonuca vardım. Yani Vatan bu telefonda %6 indirim yapmış oluyor gerçekte...

900 TL'lik telefonu 1200 TL'ye çek ve %30 indirim yap ve 850 olsun. Yalan Vata ta tan!

Aynen fiyatları şişirdi daha geçen gün hd 7970 ler 903 liraydı şimdi 1.130 lira. Bu nedir ya, teknobiyotik daha iyi tabi şimdilik.

3Gün daha sürer umarım sürerse sistemimi alacağım. Tam bu sırada 500R ın bitmesi şanssızlık oldu ama başka yerden alırım onuda artık. Umarım sürer ve toplarım şu sistemi. GTX780'i de gerekirse bir ay daha beklerim düşsün diye bukadar parayı ekran kartına veremem şuanda.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı