Vatan'da %50 indirim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fatih05dogan

Hectopat
Beyler inşallah doğrudur, sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre yarın vatancomputer da %50 indirim olacakmış.. İnşallah o zaman almayı düşünüyorum sistemi..
Ve ilk kurduğum sisteme döneceğim.. ASUS M5A97, AMD phenom II 970, Sapphire HD 6850...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence böyle bir şey olacak çünkü dün %25 indirim vardı sadece düne özel. Dün elde kalan ürünleri elden çıkarma operasyonunun 1. aşamasıydı ve bunu %25 indirimle yaptılar millete bi daha gelmez deyip saldırdı kesin. Şimdide 2. dalgayı %50 ile başlatacaklar ben Philips 227E3LHSU monitörün siparişini veriyodum ödeme aşamasındaydım stokta kalmadı indirim bitti :(((

Hevesinizin kursağınızda kalmasını istemem o yüzden %100 diyemiyorum ama babam aradı birkaç saat önce. Onun vatancomputerla iş yapan bir arkadaşı var, babam daha önceden bilgisayar işini söylemişti, indirim yapsınlar diye, o da bugün söylemiş babama. PC'ni topla dedi babam yarın için :D

Bir de şey diyecektim, fx 4100 ile phenom II 970 arasında çok fark var mı ? İndirimden yararlanılıpta alınacak bir fark ?

Almışken FX 4100 alman daha mantıklı ikisi arasında çok az bir performans farkı var. 32 nm çünkü FX 4100 daha az güç tüketir daha az ısınır ^^

O zaman anakartta iyi, ekran kartını yükseltebilirim yaklaşık 100 lira fx 4100 alırsam.. Sapphire HD 6850'den 100 tl daha fazla ve daha iyi bir ekran kartı?

Yok ama ASUS marka alırsın ^^

Yada hiç kasma kasa neydi senin eğer uygunsa iki tane LED'li fan al kırmızı ya da mavi güzel olur :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı