Vatan'da %50 indirim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence böyle bir şey olacak çünkü dün %25 indirim vardı sadece düne özel. Dün elde kalan ürünleri elden çıkarma operasyonunun 1. aşamasıydı ve bunu %25 indirimle yaptılar millete bi daha gelmez deyip saldırdı kesin. Şimdide 2. dalgayı %50 ile başlatacaklar ben Philips 227E3LHSU monitörün siparişini veriyodum ödeme aşamasındaydım stokta kalmadı indirim bitti :(((

Kanka valla dün ümraniye bayisindeydim ve adamlar 2 kişi gelmiş. 10 Tane o dediğin monitörden almışlardı. Hatta 2 tane daha lazım gelince bize ayırın başkasına satmayın diyorlardı.
Bin lira küsür bir para verdiler :D

ŞEREFİZLER..... Ya alıyodum ulan monitörü ya olamaz böyle bi şey ya..... Neyse Hocam GTX 560 yakın ama önceki seride bildiğim kadarıyla AMD daha iyi, o yüzden paran cebinde kalsın ASUS HD 6850 al ^^ DCII'li şöyle oh mis :D

Paran cebinde kalsın diyorsunda Zotac GTX 560 407 TL, ASUS HD 6850 413 TL :D
Bu arada phenom 970 ile fx 4100 arasında 50 tl lik bir performans farkı yoksa fx 4100 ü tercih edeceğim ?

Neredeyse hiç bir fark yok hatta FX 4100 daha avantajlı ve daha yeni bir mimari ve HD 6850 daha iyi gibi pahalı olduğuna bakma hemen ASUS HD 6850 alabiliyorsan almanı tavsiye ederim çünkü bundan bi üst seviyede alabileceğin tek kart HD 6870 olur ki üretimi durdu, ya da GTX 560 Ti epey pahalı 6850 ve 560'a göre ^^

Emin ol ki ısı çok önemli. İleride donanımın eskidiğinde büyük ihtimal suyunu çıkarmak amacı ile O.C. yapacaksın ;)

Ve böyle testlerin pek çoğu adamı manipüle eder.... Sen oyuncu adamsın cebini seviyosan AMD'ye yönelirsin takılma çok inan oh be diyeceksin sistemde bi oyun açınca...

Gerçekten canını sıktığına değmez.

Amd fx 4100 ve Sapphire HD 6850 kullanıyorum şahsen. Kasaya da dayadım fanları :D Ayağımın altı serin serin oturuyorum :D

Amd fx4100 mimarisi nedeni ile gerçekten çok serin çalışabilen bir işlemci.
Bak aşağıda tam bu metini yazarken ki çektiğim fotoğraf var. İşlemci 17 derecede.
adszrir.png

Bak :D Yalan yok 17 derece. 3-5 saat GTA4 açık durduğunda bile 40-45 derece ye çıkıyor en fazla.

İntel i3-i5-i7 işlemciler amd işlemcileri geciyor testlerde. Hatta i5 2500k amd fx8 e kafa tutabiliyor. Ama mesele oyun olunca cok bi fark yok. AMD fx4 iş görür iyi bi ekran kartıyla birlikte.

Az para cok iş :) Ama bütceniz 1.800-2.000 tl ise i5 2500k'lı sistem toplamanızı öneririm. OC ile 4 GHz'e çıkıyor rahat, psu iyi olmak şartıyla. GTX560 düşünüyorsanız eğer msi N560 HAWK dan aşşagısı alınmaz. En hızlısı o. 950 mhz rahat 1ghz ye cıkıyor OC ile ama pahallı bi kart. Onun yerine HD 6850, bütçeniz iyise 6950 her oyunu rahat karsılar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı