Vatan'dan 50 TL'ye macun önerisi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat sakinleri, Vatan'dan 50 TL'ye macun alacağım fakat hangisi alsam diye kararsız kaldım, sizce hangisini almalıyım?
Cooler Master HTK-002
Zalman ZM-STC8
Xigmatek Powerful
Cooler Master IC Value
Aralarında en çok kafama Zalman yattı, bir de size danışayım dedim. İyi sosyaller.

Vatan kazıkatan :D.
Bunun büyüğünü kullanıyorum aşırı memnunum.

Selam Technopat sakinleri, Vatan'dan 50 TL'ye macun alacağım fakat hangisi alsam diye kararsız kaldım, sizce hangisini almalıyım?
Cooler Master HTK-002
Zalman ZM-STC8
Xigmatek Powerful
Cooler Master IC Value
Aralarında en çok kafama Zalman yattı, bir de size danışayım dedim. İyi sosyaller.
o dörtlünün yanına bence Arctic MX4 de ekleyin. Cooler Master Hyper 212 Spectrum soğutucum ve R5 2600X işlemcim var. Maksimum 65 derece gördüm.

Vatan kazıkatan :D.
Bunun büyüğünü kullanıyorum aşırı memnunum.
İnternette sahte MX-4 diye bir olay duymuştum, bunun ondan olmadığını nerden bileceğim? Yoksa MX-4 düşünüyordum ben de.
o dörtlünün yanına bence Arctic MX4 de ekleyin. Cooler Master Hyper 212 Spectrum soğutucum ve R5 2600X işlemcim var. Maksimum 65 derece gördüm.
Ne işlemcimiz ne de soğutucumuz aynı ama orjinal MX-4'ü 50 TL'ye bulabileceğimi sanmıyorum.
Arctic MX4 kesinlikle listeye eklenmeli. ama dikkatli olmak lazım piyasada çok sahtesi dolanıyor.
Sahtesi piyasada çok diye MX-4'ü geri planda bıraktım.

Arkadaşlar bu 4'lü arasından seçim yapacaksak hangisini seçerdiniz?
Vatan'dan Zalman STC8 sipariş ettim konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı