Çözüldü Vatan'dan alınan bilgisayarın ekran kartı farklı çıktı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dullldull3434

Centipat
7 Ağustos'ta Vatan'dan ASUS ROG serisi 3050 ekran kartlı bir bilgisayar aldım, faturada ve bilgisayar kasasında RTX 3050 olduğu belirtilmiş fakat GPU-Z ve diğer yöntemlerden baktığımda ekran kartı AMD. Bilgisayarı değiştirirler mi ,yoksa iade mi ederler? Benim bu konuda nasıl bir tutum sergilemem lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-10 222824.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-10 222824.png
    70 KB · Görüntüleme: 98
  • 1.jpg
    1.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 97
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
7 Ağustos'ta Vatan'dan ASUS ROG serisi 3050 ekran kartlı bir bilgisayar aldım, faturada ve bilgisayar kasasında RTX 3050 olduğu belirtilmiş fakat GPU-Z ve diğer yöntemlerden baktığımda ekran kartı AMD. Bilgisayarı değiştirirler mi ,yoksa iade mi ederler? Benim bu konuda nasıl bir tutum sergilemem lazım?
İade edin veya değiştirin. Size kalmış.

Hocam ekran kartının tipine hiç bakmadınız mı?

AMD yazan işlemci mi diye şüpheye düştüm..

Geri
Yukarı