Vatan'dan monitör tavsiyesi

Alırken test yapmak zorunlu olup Vatan'dan almak yerine müşteri servisi iyi bir yerden almak ve ölü piksel çıkınca da geri iade etmesi kolay bir yerden almak da gayet mantıklı bir seçim olabilir. (Kesinlikle İtopya'dan bahsetmiyorum.).
Çoğu dükkan İstanbul'da hocam. QP, İnventus, İnce Hesap, İtopya, Sinerji gibi mağazalar İstanbul'da hep. Muğla'da deneyebileceği 2-3 mağaza vardır maksimum. Vatan ve belki Teknosa.

Alırken test yapmak zorunlu olup Vatan'dan almak yerine müşteri servisi iyi bir yerden almak ve ölü piksel çıkınca da iade etmesi kolay bir yerden almak da gayet mantıklı bir seçim olabilir. (kesinlikle İtopya'dan bahsetmiyorum).

Sadece test için Vatan'dan almıyorum. Taksit seçenekleri uygun olduğu için de.
Çoğu dükkan İstanbul'da hocam. Qp, inventus, ince hesap, İtopya, sinerji gibi mağazalar İstanbul'da hep. Muğla'da deneyebileceği 2-3 mağaza vardır maksimum. Vatan ve belki Teknosa.

Teknosa var ama için de ki en iyi monitör LG22mk.

İtopya'da da satılıyor bu monitör. Tabii İstanbul'da oturuyorsanız.
İtopya'da ürünü ölü piksel veya ışık sızması testi yaptırabiliyor muyuz ?

Ne yazık ki bu ürün mağazalarında yokmu, web üzerinden itopyadan alacağım bu ürünü sıkıntı çıkarsa ne yaparım bilmiyorum.

Çoğu dükkan İstanbul'da hocam. Qp, inventus, ince hesap, İtopya, sinerji gibi mağazalar İstanbul'da hep. Muğla'da deneyebileceği 2-3 mağaza vardır maksimum. Vatan ve belki Teknosa.

Hocam öyle de kastetmedim. Mesela müşterilerini koruyan bir alışveriş sitelerinden de olabilir. N11, Hepsiburada gibi gibi.

Örneğin burada cadde ve yıldız fiyat indirim kategorisine girmiş. Bunun gibi alışveriş sitelerinin önerdiği ürünleri kastetmek istemiştim.

Sizin tercihiniz ama çok saçma bir sebep.

Ciddi ye mi aldın? 😐

Hocam öyle de kastetmedim. Mesela müşterilerini koruyan bir alışveriş sitelerinden de olabilir. N11, Hepsiburada gibi gibi.

Örneğin burada cadde ve yıldız fiyat indirim kategorisine girmiş. Bunun gibi alışveriş sitelerinin önerdiği ürünleri kastetmek istemiştim.

Bu monitör Vatan'a gelme ihtimali var mı?

Bu monitör Vatan'a gelme ihtimali var mı?

Pek bir bilgim yok maalesef.

İtopya'da ürünü ölü piksel veya ışık sızması testi yaptırabiliyor muyuz?

Ne yazık ki bu ürün mağazalarında yok mu, web üzerinden İtopya'dan alacağım bu ürünü sıkıntı çıkarsa ne yaparım bilmiyorum.

Hocam İtopya'dan web alışverişi yapmak pek mantıklı değil. Zira İtopya'da sorun yaşayanların sayısı bir hayli fazla. Onun yerine daha ucuza başka güvenilir web sitelerinden de alabilirsiniz.

Örneğin bu ürün İtopya'dan 200TL daha ucuz.

Pek bir bilgim yok maalesef.

Hocam İtopya'dan web alışverişi yapmak pek mantıklı değil. Zira İtopya'da sorun yaşayanların sayısı bir hayli fazla. Onun yerine daha ucuza başka güvenilir web sitelerinden de alabilirsiniz.

Örneğin bu ürün İtopya'dan 200TL daha ucuz.
Dostum aynı kötü yorumlar hepsiburda ve gittigidiyorda'ki satıcılar içinde geçerli...

Dostum aynı kötü yorumlar Hepsiburada ve gittigidiyorda'ki satıcılar içinde geçerli...

Hocam GittiGidiyor'da bir ürün elinize geçince 3 gün test etme imkanınız var. 3 gün içinde eğer ürünü beğenmezseniz veya canınız istemiyorsa bile iade edebilirsiniz. Onun dışında yine GittiGidiyor'un "cadde" indirimi bir ürünü olduğu için önerdim.

Geri
Yukarı