Vatan'dan yeni alınan sisteem Fortnite'de drop yiyiyor

Esatkaan

Centipat
Merhaba 3 gün önce Vatan'dan PC aldim kurdum Fortnite'yi açtım durmadan drop yiyor ve PC'de bir sorun yok dediler. Video linki burada. Acaba başka etmenlerden dolayı böyle bir olay olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
-1660 Super
- i5 9400F
- 16 GB RAM
- 600W Power.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 3 gün önce Vatan'dan PC aldim kurdum Fortnite'yi açtım durmadan drop yiyor ve PC'de bir sorun yok dediler. Video linki burada. Acaba başka etmenlerden dolayı böyle bir olay olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
-1660 Super
- i5 9400F
- 16 GB RAM
- 600W Power.

Aynısı bendede var 1050 ti i5 6500 16 gb ram 500W civarı psu ile dün girdim başka videolarda 80-120 arası orta ayarlarda oynanırken bende 30 a düşüyor sağa sola çevirince drop giriyordu sinirlendim çıktım oyunla alakalı bişey.

Aynısı bendede var 1050 ti i5 6500 16 gb ram 500W civarı psu ile dün girdim başka videolarda 80-120 arası orta ayarlarda oynanırken bende 30 a düşüyor sağa sola çevirince drop giriyordu sinirlendim çıktım oyunla alakalı bişey.
Ama internetteki testlere bakiyorum 100 gps oynuyor adam ayni sistemle oyunla alakali oldugunu dusunmuyorum
Oyun bozuk zaten de sürücüler güncel mi?
Evet hersey guncel

Başka bir oyunda sorun oluyor mu? Oyun SSD'ye mi kurulu?

Yeni konular

Geri
Yukarı