Vazelin ile Monitör Çiziğini Giderme

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar monitörü yeni almıştım haziran ayında. Ortasında tam 1 cm'lik bir çizik oluştu ama çok belli olmuyor. Yani nasıl desem illa o noktaya dikkatli bakınca belli oluyor. Takılcak bir şey bile değil. Nasıl olmuş anlamadım. Neyse internette araştırdım. Biryantin ve vazelin'in küçük çiziklere faydası olduğunu okudum. Azıcık beze sürdüm ve çizik olan yere hafif serpiştirdim. Arkadaşlar şu an çizik felan yok gözükmüyor. Bu nasıl oldu anlamadım. Sonuçta çizik vardı yani? Nasıl geçirdi anlamadım. Detaylı bilen biri varsa beni aydınlatırsa sevinirim. Çizik gözükmediği için mutluyum. Aslında bendeki takıntı bile sayılır. Çünkü farkedilcek bir çizik bile değil ama işte ne biliyim takıntı oldu. Monitörümün markası AOC.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce zaten 1 cm kadar. Eski haline dönmese iyiydi. Hep böyle kalsaydı keşke. Monitörü yeni aldım ama bu yüzden de garantiye versem adamlar ne laf söylese yeri olur. Garantiye de böyle küçük bir sebepten vermek istemiyorum :)

İşin ilginç tarafı. Adamların gönderdiği kutuda sadece fatura vardı. Garanti belgesi bile yoktu. Pazartesi arayıp sormalıyım aslında. Sonra garantin yok felan demesinler. Fatura elimde kapı gibi.

2020'den selam.
Benim monitörün alt tarafında da yaklaşık 1 Cm'lik çizik var oraya odaklanmadıkça gözükmüyor bile. Vazelin sürünce çiziğin etrafı parlıyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı