VDS şifremi birine verirsem ne olur?

Arkadian

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, samp adlı oyunda bir amerikan konsept bir roleplay sunucusu açacağım. Fakat sıkıntı şu VDS bilgilerini scripter / developer arkadaşa vereceğim. Tanıdığım ve güvendiğim biri değil sanal sunucuyu çalabilme gibi bir durumu var mı? Sonuçta websitesi sayesinde hosting ile iletişimim oluyor. Çalsa diyelim. Geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, samp adlı oyunda bir amerikan konsept bir roleplay sunucusu açacağım. Fakat sıkıntı şu VDS bilgilerini scripter / developer arkadaşa vereceğim. Tanıdığım ve güvendiğim biri değil sanal sunucuyu çalabilme gibi bir durumu var mı? Sonuçta websitesi sayesinde hosting ile iletişimim oluyor. Çalsa diyelim. Geri alabilir miyim?
Çoğu VDS servisinde VDS şifresini sıfırlayabiliyorsunuz.

Scripter dediğiniz arkadaşın ismi nedir, samp platformunda 3 sene vardım bilirim belki. 19RP VENDETTARPG LSRP.tr LSRP.io rinarp, eightbornrpg gibi sunucularda oynamışlığım var.

VDS şifresini bence iletmeyin kimseye bu arada VDS hangi firmadan alıyorsunuz?

Firmalar genelde esx üzerinden şifreleri kırabiliyorlar, muhtemelen yardımcı olacaklardır. Onu geçtim, zaten birçok firmanın VDS için modülleri var oradan şifreleri 1 tıkla değiştirebiliyorlar :) Zamanında ben https://sunucuhizmeti.com.tr den VDS aldığımda birine şifremi verdim değiştirmiş firmaya yazdığımda 5 dakikada şifremi geri vermişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı