VDS sunucu yayında ses verebilir mi?

Dednengo

Femtopat
Daha fazla  
Ben VDS sunucu alacaktım. Biliyorsunuz Türkiye'de internet işleri malumunuz 13Mbps download 0.6Mbps'de downloadım var. Ben bu VDS sunucuyu hem alıp hem de hosting firmamın kullanmama izin sağladığı 1000MBPS internet desteği ile 1500 bitrate yayın verecektim. Fakat burada sıkıntı şu ki VDS'lerin herhangi bir ses çıkışı yok. Uzak masaüstü programına girince ise ses ayarları var. Ben bu uzak masaüstündeki ses ayarlarından uzak masaüstünden ses veri işaretlersem yayına sesi verir mi? Buna göre RAM'i yüksek ya da düşük alacağım VDS'i. Yardımcı olursanız sevinirim.

Verir ama ses kalitesi ne olur diye sormana gerek yok. "Kalitesi" kelimesi sil oradan, 0.6mbps upload kısmına ise girmiyorum.

Verir ama ses kalitesi ne olur diye sormana gerek yok. "kalitesi" kelimesi sil oradan, 0.6Mbps upload kısmına ise girmiyorum.

Şöyle ki ben yayını kendi pcmden vermeyeceğim. Ayrıca kalite sormadım zaten kalite ne olursa olsun VDS'in içinden açılmış OBS programı kayıta veya yayına ses verebilir mi? Ama haklısınız kendi internet kısmımı silebilirim.

VDS Sunucularda ekran kartı bulunmadığı için kayıt tarzı işlemler yapılabilsede 15 yıllık bilgisayarda 2021 programları ile yayın yapmaya benzeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı