VDSL 2 modem önerisi

ASUS önerdiğiniz Keenetic firmasından 10 kat daha köklü ve kaliteli bir firmadır. Isınma sorunu yok. Verimi'de düşürmüyor. Adı sanı duyulmamış Avrupa Amerika pazarında olmayan sadece Türkiye'de satılan işlemcisi dandik Keenetic modemden; 150 tane özellik "varmış" gibi gösterilen şişme bir balon olan Keenetic'den eminim ki onlarca kat daha iyi. Her modem önerisinin altına Keenetic öneren insanlar samimi değil ben bu insanların para için bu işi yaptığını düşünüyorum. Firma adına çalışıyorsunuz galiba.

Ne alaka sende öyle bir yazmışsınki ASUS'un ortağı gibi.
Marka ile hiçbir bağlantımız yok.
Keenetic ZyXEL markasına yıllarca üretim yapmış Tayvan merkezli bir markadır.

Hocam tartışamalar hakkında hiçbir fikrim yok fakat Hepsiburada'da 500 tl üzerine 100 tl indirim kuponum var. Bu fırsatı değerlendirip Keenetic alabilirim fakat tartışmalar kafamı karıştırmış durumda.

Peki arkadaşlar NetSpeed, Millenicom veya Turknet karşılaştırmasına ne diyorsunuz. Postta belirttiğim değerleri alıyorum sırasıyla 100, 100 ve 75. Benim için tek önemli kısım ping stabilitesi zaten sürekli indirme yapan birisi değilim yapsam bile bu konuda aşırı sabırsız birisi değilim. Oynadığım rekabetçi oyunlarda mümkün mertebe düşük ve stabil ping almak istiyorum. Evet ping seviyesinin sunucu uzaklığıyla alakası olduğunu biliyorum fakat ben şu anki internetimle CS:GO'da 90-100 ping alırken farklı internet sağlayıcısı kullanan aynı mahalledeki arkadaşım 60 70 ping alabiliyor. Tam olarak onun aldığı pingleri mümkünse daha iyisini istiyorum. Kendisi ttnet kullanıcısı, ttnet düşünmüyorum. Ek alternatifleri düşünelim.

Şu anki internetiniz nedir bilmiyorum ama TurkNet'in yapa sistemindeki bir bölgede iseniz TurkNet alın.
Diğer türlü milenicom almayın saçma sapan bir sistemi var arıza olduğu zaman illalah dedirtiyor.
Müşteri hizmetleri bottan ibaret.

NetSpeed'i kullanan arkadaşlara forumda rastlıyoruz çoğu kişi memnun.

Peki arkadaşlar NetSpeed, Millenicom veya Turknet karşılaştırmasına ne diyorsunuz. Postta belirttiğim değerleri alıyorum sırasıyla 100, 100 ve 75. Benim için tek önemli kısım ping stabilitesi zaten sürekli indirme yapan birisi değilim yapsam bile bu konuda aşırı sabırsız birisi değilim. Oynadığım rekabetçi oyunlarda mümkün mertebe düşük ve stabil ping almak istiyorum. Evet ping seviyesinin sunucu uzaklığıyla alakası olduğunu biliyorum fakat ben şu anki internetimle CS:GO'da 90-100 ping alırken farklı internet sağlayıcısı kullanan aynı mahalledeki arkadaşım 60 70 ping alabiliyor. Tam olarak onun aldığı pingleri mümkünse daha iyisini istiyorum. Kendisi ttnet kullanıcısı, ttnet düşünmüyorum. Ek alternatifleri düşünelim.
Altyapı iyiyse hepsi iyi hizmet verir. Türk Telekom altyapısını kullanıyorsunuz. Millenicom firma olarak pek kaliteli işler başaramıyor. Turknet yada Netspeed önerebilirim. Turknet tarafının avantajı eğer 100 Mbps paket alıp Dslam kilidine takılırsanız 5 dakika gibi bir sürede tam hız tanımlaması yapabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı