VDSL 2 Modem önerisi

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Maksimum 400 TL'ye kadar çıkabileceğim VDSL 2 bir modem önerisi bekliyorum sizlerden arkadaşlar. Fiber İnternet yazıyor da fiber internet VDSL 2'ye bağlanır mı?

Fiber modem ve VDSL2 modem farklı şeyler. Bazı VDSL modemler fiber de destekliyor ama hepsi değil.

VDSL2 destekli modem tavsiyem:

Fiber ile de uyumlu.

Neden Sadece Asus ? Alternatif var mı?
Not: Muhalif olmak için değil bende almak istiyorum o yüzden soruyorum. ( Forum'da kanser kitle var hemen savunmaya geçmesinler )

Asus ac750 aldım ve bugün iade ettim. Çekim gücü berbat. Aşırı ısınıyor. Birçok yorum okudum asus modemler hakkında cidden doğruymuş hepsi sıkıntılı Asus modemler.

Asus ac750 aldım ve bugün iade ettim. Çekim gücü berbat. Aşırı ısınıyor. Birçok yorum okudum asus modemler hakkında cidden doğruymuş hepsi sıkıntılı Asus modemler.
bende 1 yıldır kullanıyorum tam tersi çekim gücü gayet iyi ısınma gibi problemimde yok. Modem aldığınız zaman evin en uzak köşesine koymamalısınız bir kaç tavsiye vereyim. Modem evin ortasında ve yüksek bir yerde konumlandırılmalı aynı zamanda televizyon gibi teknolojik aletlerin yakınında kullanmamaya özen gösterirseniz daha iyi çekim elde edebilirsiniz.

Kablonet’in vermiş olduğu Infinity-401 modemini kullanıyorum. Aylık kiralama ücreti olarak 6TL faturama yansımakta. Modemi geri iade edip, kendime modem almayı düşünüyorum ama mantıklı olur mu olmaz mı pek emin değilim. Şu an ki modemden memnunum 2 yıldır kullanmaktayım. Almayıp düşündüğüm modem 300-400 tl civarında olacak. Bir de şu an kullandığım modem bozuldu diyelim, garantisi kablonet tarafından mı sağlanmakta? Yoksa ben herhangi bir ücret ödüyor muyum kiraladığım modem için. Önerilerinize açığım.

Bazı kişiler de memnun bu modelden. Bende kararsız kaldım.
Kablonet’in vermiş olduğu Infinity-401 modemini kullanıyorum. Aylık kiralama ücreti olarak 6TL faturama yansımakta. Modemi geri iade edip, kendime modem almayı düşünüyorum ama mantıklı olur mu olmaz mı pek emin değilim. Şu an ki modemden memnunum 2 yıldır kullanmaktayım. Almayıp düşündüğüm modem 300-400 tl civarında olacak. Bir de şu an kullandığım modem bozuldu diyelim, garantisi kablonet tarafından mı sağlanmakta? Yoksa ben herhangi bir ücret ödüyor muyum kiraladığım modem için. Önerilerinize açığım.
Bozulursa kablonet karşılıyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı