VDSL altyapı nasıl getirtilebilir?

Eskisi kadar VDSL altyapı kurulmuyor. Elde bulunan kabinleri kullanmak ve eski binaların olduğu noktalara VDSL getiriyorlar.

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz gerekli. Erişebilirseniz altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşmek en isabetlisi olacaktır. Tüm yatırım kararları onların elinden geçiyor.

Sansa bak vdsl 200m uzanda oldum icin desteklemiyor bu bina 35yildir burda alt yapi yok istanbulda yaw
Eskisi kadar VDSL altyapı kurulmuyor. Elde bulunan kabinleri kullanmak ve eski binaların olduğu noktalara VDSL getiriyorlar.

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz gerekli. Erişebilirseniz altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşmek en isabetlisi olacaktır. Tüm yatırım kararları onların eli

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz gerekli. Erişebilirseniz altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşmek en olacaktır. Tüm yatırım kararları onların elinden
Aga oturdum bina istanbulda 25 yillik caddeye yakin adsl kullaniyiz santralden 200 metre uzaktayim diye ben yetikililere alt yapi dosucem en sonunda.

En yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz gerekli. Erişebilirseniz altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşmek en isabetlisi olacaktır. Tüm yatırım kararları onların elinden geçiyor.

Hocam peki VDSL port gözüktüğü halde (ISS'lerin sitelerindeki sorgulamalarda) geçmek istediğimde VDSL port yok uyarısı ile karşılaşılıyor. NetSpeed kullanıyorum Türk Telekom'a dilekçe vermemi söylediler. Bu dilekçe nasıl verilir? Ya da başka çözümü var mı? Cevap verirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı