VDSL Gözüken Hatta ADSL Verilmesi

-nOxy

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, internette sorguladığım altyapılarda binamızda 80 Mbit VDSL2 Gözüküyor fakat 16Mbit ADSL İnternet Alıyorum. Bunu Nasıl Düzeltebilirim? Teşekkürler. ISS: Superonline Not: ExtraNet sitesinde sorgulama yapılmıştır.

Dosya Ekleri

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    4,8 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Paketiniz VDSL ile MH'yi arayın kayıt bırakın.
Paketiniz ADSL ise VDSL pakete geçmeniz gerekiyor. Yani fazladan ücret ödemeniz gerekli.
Aradığımda Altyapımın ADSL desteklediğini ve VDSL'e geçiş yapılamayacağını söylüyorlar.

TT'yi müşteri gibi arayın, yakında taşınacağız falan deyin, size ne kadar hız sunuyorlar sorun, eğer 80 Mbps çıkıyor ise SOL size yalan söylüyor.
SOL dediğiniz nedir acaba? Bu arada 80 mbit çıkarsa internette yaptırdığım sorgulama doğru çıkıyor. Fakat Superonline neden VDSL desteklenmiyor diyor anlamıyorum.

SOL, Süperonline demek.
Müşteri hizmetleri taşeron olduğu için teknik biligisi 0 olan insanlar oluyor, derdinizi anlatmak için teknik bilgisi olan birine ulaşmanız gerekli.
Twitter vs. üzerinden ekran alıntısı vs. ekleyerek çocuğa anlatır gibi anlatın, gerekli sayfayı etiketleyin veya mesaj atın.

peki teşekkür ederim.
SOL, Süperonline demek.
Müşteri hizmetleri taşeron olduğu için teknik biligisi 0 olan insanlar oluyor, derdinizi anlatmak için teknik bilgisi olan birine ulaşmanız gerekli.
Twitter vs. üzerinden ekran alıntısı vs. ekleyerek çocuğa anlatır gibi anlatın, gerekli sayfayı etiketleyin veya mesaj atın.
türk telekomu aradım ve fiber altyapı olduğunu söylediler ama sitede fiber kutusu yok 🤬 ilginç şeyler olmaya başladı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı