VDSL hat değerleri nasıl?

The Appropriate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Özellikle merak ettiğim durum margin değerleri nasıl?
...png

Download hızını 50Mbps yaparsan daha kaliteli hizmet alırsın.
Margin çok düşük.

Download hızını 50Mbps yaparsan daha kaliteli hizmet alırsın.
Margin çok düşük.
Peki stabil bir değere düşürmek aldığım ping değerini doğrudan etkiler mi? Öncesinde TT kullanıyordum; 16 ms alıyordum lakin stabil değildi. Netspeed'de ise 20-22 arası TR sunucularında (oyun içi) bazen 50-65 arası alıyorum ama her zaman stabil şekilde, anlık kopma ve yükselme yok.

Peki stabil bir değere düşürmek aldığım ping değerini doğrudan etkiler mi? Öncesinde TT kullanıyordum; 16 ms alıyordum lakin stabil değildi. NetSpeed'de ise 20-22 arası TR sunucularında (oyun içi) bazen 50-65 arası alıyorum ama her zaman stabil şekilde, anlık kopma ve yükselme yok.

Yurt dışına hızlı ping istiyorsan Comnet öneririm. Türkiye içi hangi ISS hızlı ping veriyor bilmiyorum.
Demekki TT yurt içi NetSpeed'den daha hızlı. Belki başka bir ISS firması senin pingini 10-12'lere düşürür. Bilemiyorum denemen ve biraz araştırman şart.

Yurt dışına hızlı ping istiyorsan Comnet öneririm. Türkiye içi hangi ISS hızlı ping veriyor bilmiyorum.
Demekki TT yurt içi NetSpeed'den daha hızlı. Belki başka bir ISS firması senin pingini 10-12'lere düşürür. Bilemiyorum denemen ve biraz araştırman şart.
Yurt dışındaki Ping değerlerim yeterli hocam. TT'de evet 4 5 ping daha düşük alıyordum fakat hiç stabil değildi. Netspeed'e geçtiğimden beri stabilizasyon sorunu görmedim. Arada oyuna girmeden 50-65 arasına çıkıyordu ama daha ötesine rastlamadım.

Geri
Yukarı