Çözüldü VDSL hat değerleri ve alabileceğim hız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih1720

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Millenicom'un 100 Mbps'lik paketine yeni geçiş yaptım ve ilk defa VDSL kullanıyorum.

Sizlere sorum şu olacak: Görselde verdiğim hat değerlerine göre aldığım hız normal mi? Eğer normal değilse kaç olması gerekir?

Sormamın sebebi 100 Mbps'lik paket kullanmama rağmen 70 Mbps elde etmem. Kendi sitelerinde alabileceğim download 94 Mbps olarak öngörülüyor.

İnternette değerlerin ne anlama geldiğin araştırdım ancak kendi senaryom için kafamda tam bir şey oluşmadı.

Cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim :)

Dosya Ekleri

• Screenshot (52).png
    Screenshot (52).png
    13,6 KB · Görüntüleme: 82
Hocam, değerleriniz iyi. Bu tip paketlerde 100 Mbps garantisi olmaz. Tarifede dikkat ederseniz kadar ifadesi vardır. Arayıp bildirebilirsiniz.

Merhaba, Millenicom'un 100 Mbps'lik paketine yeni geçiş yaptım ve ilk defa VDSL kullanıyorum.

Sizlere sorum şu olacak: Görselde verdiğim hat değerlerine göre aldığım hız normal mi? Eğer normal değilse kaç olması gerekir?

Sormamın sebebi 100 Mbps'lik paket kullanmama rağmen 70 Mbps elde etmem. Kendi sitelerinde alabileceğim download 94 Mbps olarak öngörülüyor.

İnternette değerlerin ne anlama geldiğin araştırdım ancak kendi senaryom için kafamda tam bir şey oluşmadı.

Cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim :)
Hat 86Mbps destekliyor. Sana firma tarafından tanımlanan hız da dediğin gibi 70Mbps :)
Çok anormal bir değer sayılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı