VDSL için port açtırma

dirsekdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
TTNET ADSL hizmeti alıyorum. X firmasına geçiş yapacağım. TTNET müşteri hizmetleri hattımın VDSL desteklediğini ve 50 Mbps hız alabileceğimi fakat açık port olmadıgını söylediler. Açtırtmak için müdürlüğe gidin dilekçe verin gibi şeyler söylediler. Bu port sıkıntısını yaşayıp sorunu çözen var mı? Forumlarda biraz araştırdım 6 ay diyen var, 3 ay diyen var, port açma süresi anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle Müşteri Hizmetleri size mahallenizde ki saha dolabında boş VDSL Port olmadığını belirtmiş. Bu durumda yapılabilecek çok bir şey yok beklemek dışında. Bağlı bulunduğunuz İl Telekom Müdürlüğü'ne bu konu hakkında dilekçe verebilirsiniz.

TTNET ADSL hizmeti alıyorum. X firmasına geçiş yapacağım. TTNET müşteri hizmetleri hattımın VDSL desteklediğini ve 50 Mbps hız alabileceğimi fakat açık port olmadıgını söylediler. Açtırtmak için müdürlüğe gidin dilekçe verin gibi şeyler söylediler. Bu port sıkıntısını yaşayıp sorunu çözen var mı? Forumlarda biraz araştırdım 6 ay diyen var, 3 ay diyen var, port açma süresi anlayamadım.

Aynu durum bende de var şu an ne yaptınız hocam 2 yıl geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı