VDSL internete ADSL router takmak

TommyClever

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
I.T.
Merhabalar. ADSL net kullanıyorum ve yakında VDSL'e geçeceğim. ADSL modem boşa çıkacağı için onu router gibi kullanmayı düşünüyorum. Evin bir odasında çok düşük çekiyor net 1-2 diş. Ben bu ADSL modemk router yapıp ayarlarından sonda az çeken odaya koyduğumda 1-2 diş sinyal alacak muhtemelen. Bu ADSL router Wi-Fi sinyalimi yine 1-2 dişten mı verecek yoksa modeme kaç geliyorsa o kadar mı verecek? Biraz karman çorman yazdıysam affola.

Saygılar.

Eski modemini router olarak kullanbilirsin fakat eski modemin interneti Wi-Fi ile değil kablo ile alması gerekiyor. Kablo ile ADSL modem en fazla 16Mbps aldığı için, 16Mbps'yi dağıtır.

Eski modemini router olarak kullanbilirsin fakat eski modemin interneti Wi-Fi ile değil kablo ile alması gerekiyor. Kablo ile ADSL modem en fazla 16Mbps aldığı için, 16Mbps'yi dağıtır.
Mesafe uzak olduğu için ethernet kablosu çekmek zor olucak. Wifi ile bağlayıp AP görevi görmesini istiyorum adsl modemin. 16 da kafi aslında
Modeme kaç geliyorsa o kadar.
Kablo ile vermeyeceğim ama wifi ile dağıtıcam adsl modeme. yine de aynı verir mi ?

Geri
Yukarı