VDSL ISS önerisi

şafak bilgin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle şunu söyleyeyim, binada fiber yok. TurkNet altyapı sorgulama yaptığımda ala bileceğim Max hız 60 Mbps falan çıkıyor.
Türk Telekom kullanıcısıyım, Kısa bir zaman sonra taahhüt bitecek 50 Mbps'ye 130 TL ödüyorum.
Açıkçası paketimden memnunum oyun oynarken pingim falan iyi download upload yetiyor. Arada yayında açıyorum yeterli geliyor.
Bunun dışında maçlari da takip ediyorum. Biraz araştırdım Digitürk 50 Mbps ve taraftar paketine 180 TL istiyor. Taraftar paketi tek başına 80 TL 3 ay sonra 120 TL oluyor sanırım. Internetle birleştiğinde mantıklı geliyor sanki. Sizce ne yapmalıyım? Oneri yaparsaniz sevinirim. İyi Sosyaller.

Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle şunu söyleyeyim, binada fiber yok. TurkNet altyapı sorgulama yaptığımda ala bileceğim Max hız 60 Mbps falan çıkıyor.
Türk Telekom kullanıcısıyım, Kısa bir zaman sonra taahhüt bitecek 50 Mbps'ye 130 TL ödüyorum.
Açıkçası paketimden memnunum oyun oynarken pingim falan iyi download upload yetiyor. Arada yayında açıyorum yeterli geliyor.
Bunun dışında maçlari da takip ediyorum. Biraz araştırdım Digitürk 50 Mbps ve taraftar paketine 180 TL istiyor. Taraftar paketi tek başına 80 TL 3 ay sonra 120 TL oluyor sanırım. Internetle birleştiğinde mantıklı geliyor sanki. Sizce ne yapmalıyım? Oneri yaparsaniz sevinirim. İyi Sosyaller.
Ben netspeed kullaniyorum hocam uygun ve kaliteli. Deneyimlerimi su konuda acikladim merak ettiginiz sorular varsada sorun yardimci olayim.

Netspeed öneririm. Şuradan altyapı sorgulaması yapıp fotoğraf atar mısınız?

Bu sekilde hocam
Ben Netspeed kullanıyorum hocam uygun ve kaliteli. Deneyimlerimi su konuda acikladim merak ettiginiz sorular varsa da sorun yardimci olayim.

Müşteri hizmetleri nasıl, sorun yaşadınız mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220525-125603_Chrome.jpg
    Screenshot_20220525-125603_Chrome.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 25
Ping nasıl genelde? Yayıncıyım ping önemli benim için.
Ben Turk telekomdan gectim. Turk telekomun verdigi pingden daha dusuk aliyorum. Apartmanimda TurkNet kullanan arkadasim vardi ondanda dusuk aliyorum oda NetSpeed gecti zaten. 😀
Yani stabil hiz ve ping sagliyorlar ping durumundan fazlasiyla memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı