VDSL modem önerisi

MehmetBayrak

Decapat
ADSL'den VDSL'ye geçeceğim babam modemleri araştır dedi, ben ise modemden çok az anlıyorum. Anlayan arkadaşlar F/P güzel bir modem arıyorum. Ev çok da büyük değil modem evin tam ortasında ve kablo ile bağlanıyorum. Denemek için oyunlarda sunucu vb. açmayı düşünüyorum ve internet gelince yayınlara başlamak gibi bir planım var.

bugraatilla

Centipat
Makaleler
3
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
ADSL'den VDSL'ye geçeceğim babam modemleri araştır dedi, ben ise modemden çok az anlıyorum. Anlayan arkadaşlar F/P güzel bir modem arıyorum. Ev çok da büyük değil modem evin tam ortasında ve kablo ile bağlanıyorum. Denemek için oyunlarda sunucu vb. açmayı düşünüyorum ve internet gelince yayınlara başlamak gibi bir planım var.
Keenetic Extra DSL.

Alfa Prime

Picopat
Denemek için oyunlarda sunucu vb. açmayı düşünüyorum ve internet gelince yayınlara başlamak gibi bir planım var.

Fiyat? Ve bu iş için az buz bir fiyat yetmez.
ya da Bu

KS
KS
MehmetBayrak

MehmetBayrak

Decapat
Fiyat? Ve bu iş için az buz bir fiyat yetmez.
Ya da bu.

Arkadaşlar dediğiniz modemlere baktım bence çok güzel ama evde son kararları veren kişi (babam) pahalı buldu kendi 100-150 TL civarı arıyor.

Aklıma bir soru geldi bu sırada 2.el modem alınır mı?

Alfa Prime

Picopat
Arkadaşlar dediğiniz modemlere baktım bence çok güzel ama evde son kararları veren kişi (babam) pahalı buldu kendi 100-150 TL civarı arıyor.

Aklıma bir soru geldi bu sırada 2.el modem alınır mı?

150 TL modem değildir o dikkat edin, VDSL diye ADSL modem satmaya çalışan çok fazla cahil var.

Denemek için oyunlarda sunucu vb. açmayı düşünüyorum ve internet gelince yayınlara başlamak gibi bir planım var.

Eğer o fiyata 2. el bulursanız, ihtiyaçlarınız zor görür Wİ-İF konusuna girmiyorum bile.

Yukarı