VDSL modem önerisi

anonimadam

Centipat
Arkadaşlar merhaba TürkNet 100Mbps kullanıcısıyım ZyXEL modemimde Wi-Fi bağlantısını adam akıllı kullanamıyorum kopmalar oluyor her şeyi denedim servis çağırdım arızalı denildi anlayacağınız yeni modem şart oldu. İnternette arada gidiyor. Çekim gücü kaliteli sağlam bir modem lazım bütce sınırım 300 350 falan daha uygunu varsa daha güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba TürkNet 100Mbps kullanıcısıyım ZyXEL modemimde Wi-Fi bağlantısını adam akıllı kullanamıyorum kopmalar oluyor her şeyi denedim servis çağırdım arızalı denildi anlayacağınız yeni modem şart oldu. İnternette arada gidiyor. Çekim gücü kaliteli sağlam bir modem lazım bütce sınırım 300 350 falan daha uygunu varsa daha güzel olur.
TD-W9970v3

Attığım modemi almanı öneririm yazılım ve donanım olarak fiyatındaki diğer cihazlara göre çok daha iyi özellikler sunuyor ayrıca Asus modemlerden uzak durun yazılımsal olarak çok fazla sorun çıkartıyorlar.

Tp link için sıkıntılı diyorlar doğrumudur
ASUS DSL-N16 öneririm.
Çevrende falan kullanan varmı şikayeti olan falan
Modem işini görüyorsa kablosuz bağlantılar için ucuz yollu router alman daha uygun olabilir. ADSL'den VDSL'ye geçerken ASUS DSL-AC750 249 TL'ye almıstım simdi baktım 409 TL olmuş ülkede vaziyet kötü değil resmen bitik.
Modem gibi teknolojik eşyalar genellikle dolar veya euro kurundan etkilendiği için sıkıntı olabiliyor.
Attığım modemi almanı öneririm yazılım ve donanım olarak fiyatındaki diğer cihazlara göre çok daha iyi özellikler sunuyor ayrıca Asus modemlerden uzak durun yazılımsal olarak çok fazla sorun çıkartıyorlar.
Fiyatı tuzlu biraz hocam malesef

Tp link için sıkıntılı diyorlar doğrumudur

Çevrende falan kullanan varmı şikayeti olan falan

Modem gibi teknolojik eşyalar genellikle dolar veya euro kurundan etkilendiği için sıkıntı olabiliyor.

Fiyatı tuzlu biraz hocam malesef
Aldığın zaman pişman etmeyecek türde bir modem bence bütçeni arttırıp almalısın.

Aldığın zaman pişman etmeyecek türde bir modem bence bütçeni arttırıp almalısın.
Tamamdır hocam arttırmaya çalışacağım bütcemi
Aman diyim bu modeme bulaşma aynısını kullanıyorum, ethernet portu üzerinden problem yaratmıyor ancak wifi kalitesi leşş. Bağlantı kopuyor ve wifi çekim gücü çok düşük.
Reis kanal ayarlarını yapmayı 5g ye cıkartmayı falan denedinmi bazen oto ayarlı olduğu için kopabiliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı