VDSL port açtırmak (NetSpeed)

OrnitorenkPepsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Son 2-3 yıldır bekliyorum ki VDSL port açılsın fakat pandemisiydi vs. uçtu gitti, 6 ay önce NetSpeed geçtim ve 4 ay önce VDSL'e geçmek istediğimi belirttim ve uygun bir pozisyon olursa yapabileceklerini söylediler fakat hala bir ses yok ve altyapıyı sorgulatınca altyapı yok diyor çoğu sitede, TT müdürlüğüne gitmeyi düşünüyordum fakat sanırım onun için ilk önce TT'ye geçiş yapmam gerekiyor. Twitter'dan destek talep ettim fakat bana kendi ISP'den yardım almamı söylediler. Başka bir yolu yok mu bunun? Belediyeye falan söylesem onlar bakarlar mı?

Port yoksa TT'nin tahattütsüz internetini al. Büyük ihtimalle port açılır. Daha sonrada hangi firmayı kullanmak istiyorsan ona geçiş yap.
TT'nin taahhütsüz interneti hangisi? Link paylaşabilir misiniz?

TT'nin taahhütsüz interneti hangisi? Link paylaşabilir misiniz?

En alttaki net paket tarifeleri taahhütsüz galiba. Emin değilim.
Benim dediğim şekilde port açtırıp başka sağlayıcılara geçiş yapanları görmüştüm gruplarda falan.

En alttaki net paket tarifeleri taahhütsüz galiba. Emin değilim.
Benim dediğim şekilde port açtırıp başka sağlayıcılara geçiş yapanları görmüştüm gruplarda falan.
Fiyatları aşırı saçma. Bu port açtırma olayı ne kadar sürede olur mesela? Veya kesin olur mu?

Merhabalar,
Son 2-3 yıldır bekliyorum ki VDSL port açılsın fakat pandemisiydi vs. uçtu gitti, 6 ay önce NetSpeed geçtim ve 4 ay önce VDSL'e geçmek istediğimi belirttim ve uygun bir pozisyon olursa yapabileceklerini söylediler fakat hala bir ses yok ve altyapıyı sorgulatınca altyapı yok diyor çoğu sitede, TT müdürlüğüne gitmeyi düşünüyordum fakat sanırım onun için ilk önce TT'ye geçiş yapmam gerekiyor. Twitter'dan destek talep ettim fakat bana kendi ISP'den yardım almamı söylediler. Başka bir yolu yok mu bunun? Belediyeye falan söylesem onlar bakarlar mı?
Telekom açarsa oluyor. Tabiki Telekom da kendine gelmeyip başka firmadan VDSL almasınlar diye ayak yapıyor.
Btk ya yazın Telekom ayak yapıyor diye.

Merhabalar,
Ümit Önal'a mail atınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı