VDSL2 için modem tavsiyesi

ultimix

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
esnaf
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Keenetic Omni DSL kullanıyorum. Tavsiye ederim. İmkan varsa Extra DSL olanı alın.

merhaba
tavsiyeler doğrulutusunda keenetic omni dsl modem aldım fakat. Ürünü kullanılmış olduğunu veya iade ürün olduğundan şüpheliyim.

Şimdi ürüne benim modemime giren telefon hattı kablosunu taktığımda o kitlenme sesini duyamadım. Ama benim eski modemimde o ses geliyor. Yanlız paket içinden çıkan splitter ile ayrı bir kablodan taktığımda kitlenme sesi geliyor.

İkinci durum paket sanki kurcalanmış gibiydi. Asıl sormak istediğim ise modemi taktığımda 192.168.1.1. adresine gittiğimde kullanıcı adı ve şifre soruyor. Ama kullanım klavuzunda sihirli kurulum sihirbazı çıkması gerekiyor diyor.

"Web arayüze ilk girişinizde (Keenetic cihazınız fabrika varsayılan ayarlarında iken), İlk Kurulum Sihirbazı otomatik olarak başlatılır. 'Kurulum Sihirbazını Çalıştır' butonuna tıklayın ve yapılandırmayı tamamlamak için adımları takip edin."

bende bu seçenek çıkmadı. Ya modem kullanıldı işlem yapıldı yada ben bir şeyleri eksik yapıyorum.

Geri
Yukarı