VDSL2 modem önerisi

Gamagu

Hectopat
Merhaba,

NetSpeed 35 Mbps download ve 6 Mbps upload paketine geçmeyi düşünüyorum. Kendilerinin modem verip vermediği hakkında bir bilgim yok. Bunun için bir VDSL2 modeme ihtiyacım var. NetSpeed sayfasından sorguladığımda maksimum alabileceğim hız olarak 69 Mbps gösteriliyor.

300-350 TL bütçe ile önerdiğiniz modemleri bekliyorum. 4 kablosuz ve 1 kablolu bağlantı sağlayacağız, stabil ve kullanışlı bir modeme ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

Bunu al pişman olmazsın.

3+1 evin her yerinden gayet iyi çeker mi ve diğer kullanıcıların internetini kısıtlayabilme gibi bir özelliği var mı?
Keenetic extra DSL öneririm, gerçekten çok iyi bir cihaz. Şu anda keenetic extra DSL ve keenetic extra cihazlarını kullanıyorum memnunum.

Bütçemi biraz aşıyor dostum o ürün, başka bir önerin var mı?

3+1 evin her yerinden gayet iyi çeker mi ve diğer kullanıcıların internetini kısıtlayabilme gibi bir özelliği var mı?
Bir sürü özelliği var ama o dediğin özellik var mı tam bilmiyorum. Bu fiyata alınacak en iyi ürün net. Ayrıca çekeceğini düşünüyorum.

Bütçemi biraz aşıyor dostum o ürün, başka bir önerin var mı?
2x5db anten var arkadaşın attığında 100m2 büyükse sorun yaşabilirsin. Extra modeli 4x5db antenli o yüzdende fiyat farkı olması normal. Daha gelişmiş cihaz.

Geri
Yukarı