Vefat eden kişinin iPhone'u nasıl açılır?

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 3 gün önce üvey babam hayatını kaybetti. iPhone 7 kullanıyordu ve kimse şifresini bilmiyordu annem ve ben de dahil. İçerisinde büyük ihtimalle kimsenin bilmediği bilgiler vardı işleri ile alakalı çünkü bize pek vermezdi telefonunu hatta annem ile birkaç kere tartışmışlardı bu sebepten. Şu an telefonu açmamız lazım fakat elimizde faturası kutusu falan yok ilk çıktığı zamanlar alınmış telefondu. Elimizde ölüm belgesi ile desteği arasak falan bir şekilde açamazlar mı?

Arkadaşlar selam 3 gün önce üvey babam hayatını kaybetti. iPhone 7 kullanıyordu ve kimse şifresini bilmiyordu annem ve ben de dahil. İçerisinde büyük ihtimalle kimsenin bilmediği bilgiler vardı işleri ile alakalı çünkü bize pek vermezdi telefonunu hatta annem ile birkaç kere tartışmışlardı bu sebepten. Şu an telefonu açmamız lazım fakat elimizde faturası kutusu falan yok ilk çıktığı zamanlar alınmış telefondu. Elimizde ölüm belgesi ile desteği arasak falan bir şekilde açamazlar mı?
Bunu sizin rızanızla açacaklarını sanmıyorum açsalar da veriler gidebilir polise ve apple müşteri hizmetlerine danışmak gerekir.

Öncelikle başınız sağ olsun.

Apple bildiğim kadarıyla fatura olursa destek sağlıyordu bu konuda.
Ama fatura yoksa bilemiyorum.
Ayrıca sizin rızanızla açmayacaklardır, anneniz bu işlemlerde muhatap alınacaktır.

Kilit kırma programıyla belki açılabilir ama önermem.
Yetkili bir elin değmesi daha iyi olur.

Geri
Yukarı