Vega 8 sistemde LoL'de FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Hoxzy

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg 8 gb 3000 mhz ram
SSD veya HDD modeli
120 gb adata ssd
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
Gigabayt A320m s2h
İşlemci
Ryzen 3 2200g
LoL de bugün aram maçı girdim sonrasında FPS ile ilgili dikkatimi çeken bir şey oldu. FPS birer birer çıkıp iniyordu. Driver sıcaklık kontrolü yaptım bir sorun çıkmadı. Takim savaşlarında FPS'im normalde en düşük 60'a düşerken şu an 45 40'a düşüyor.

LoL de bugün aram maçı girdim sonrasında FPS ile ilgili dikkatimi çeken bir şey oldu. FPS birer birer çıkıp iniyordu. Driver sıcaklık kontrolü yaptım bir sorun çıkmadı. Takim savaşlarında FPS'im normalde en düşük 60'a düşerken şu an 45 40'a düşüyor.
Sezon 12 geldi hocam. Oyundaki şeyler gelişiyor değişiyor haliyle ortalama sistemler kötüye düşüyor maalesef.
Arka planda bir şey açıksa kapatabilirsiniz.

Yeni gelen sürülerce visual update falan var. s9 gibi sıklıkla oynardım ben. FPS 200'ün altına düşmezdi. Ancak şimdi 90 100 falan oynuyorum. S12 geldi diyebiliriz. Sürülerce visual update ile beraber eski ekran kartları artık oyunu oynatmak için yaşam vergisi veriyor.

Yeni gelen sürülerce Visual Update falan var. S9 gibi sıklıkla oynardım ben. FPS 200'ün altına düşmezdi. Ancak şimdi 90 100 falan oynuyorum. S12 geldi diyebiliriz. Sürülerce Visual Update ile beraber eski ekran kartları artık oyunu oynatmak için yaşam vergisi veriyor.

FPS çok dalgalanıyor bir yayincida da gördüm 102 103 104 105 inip inip çıkıyor sıkıntılı durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı