Vegas Pro 13 videolar neden 1280X720P?

Vegas Pro Ne la

• Oy verenlerin toplamı
    5
  • Anket kapandı .

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Attığım video 1080P fullhd ancak nedense video kısmın üstündeki render yerinde 1280X720 yazıyor hatta pancrop özelliğinde de genişlik: 1280 yükseklik: 720, render alırsam yanlarda siyah çizgiler olacak diye korkuyorum bunu nasıl çözerim?
Yardım lütfen.

Son düzenleme:
O sadece önizleme diye biliyorum. Zaten render alırken istediğin çözünürlükte render alabiliyorsun. İçinde bir şüphe varsa 1 2 saniyelik bir kısmı render alıp bakabilirsin.

Öyle bir şey var mıydı hocam? Bir kısmını almak diye yani bir de diğer sorum ben kaliteyi en yüksek tam‘da yapmak istiyorum hızlı render (Shift+b) ya çalışmıyor kalite çok yüksek olduğundan hızlı render almayınca da efektler kasıyormuş gibi gözüküyor ben asıl renderi alınca bu efektlerdeki kasmalar olmayacaktır değil mi?
O sadece önizleme diye biliyorum. Zaten render alırken istediğin çözünürlükte render alabiliyorsun. İçinde bir şüphe varsa 1 2 saniyelik bir kısmı render alıp bakabilirsin
Bir de hocam videonun çözünürlüğünü nasıl anlayabilirim render aldıktan sonra.
O sadece önizleme diye biliyorum. Zaten render alırken istediğin çözünürlükte render alabiliyorsun. İçinde bir şüphe varsa 1 2 saniyelik bir kısmı render alıp bakabilirsin.

Çok sağ olun haklıymışsınız vallahi çok korkmuştum :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı