Vegas Pro efekt ayarı

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Arkadaşlar selam, ben Vegas Pro kullanmak istiyorum, indirdim ve kurdum, bütün sapphire falan onları da kurdum. Bir video izledim ve yaptığı efekti yapmak istedim ama benim yaptığım onun ki gibi olmadı, sebebi nedir? Aşağıya videoyu bırakıyorum ve efektin ismi s_blurmocurves. Teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendim elimde olan örnek bir videoyu yaptım ve denedim ama çorba gibi oldu.

*Şimdi fark ettim, saphire indirdiğinizi yazmışsınız, bu kaynaktan mı indirdiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(!) Bu arada sen Scofield ben Scofiled, senin adın artık Kemal Scofield olsun :D

Render ayarı yapmış olabilir.Sıfır kurulumda default bir şekilde oluyor.Render ayarlarıyla oynamıştır büyük ihtimal.
Nasıl yani? Bu bir efekt bence hiç bir ilgisi olamaz diye düşünüyorum, birazcık açar mısınız?
*Şimdi fark ettim, saphire indirdiğinizi yazmışsınız, bu kaynaktan mı indirdiniz?

(!) Bu arada sen Scofield ben Scofiled, senin adın artık Kemal Scofield olsun :D
Pluginler kurulu.

Arkadaşlar selam, ben Vegas Pro kullanmak istiyorum, indirdim ve kurdum, bütün sapphire falan onları da kurdum. Bir video izledim ve yaptığı efekti yapmak istedim ama benim yaptığım onun ki gibi olmadı, sebebi nedir? Aşağıya videoyu bırakıyorum ve efektin ismi s_blurmocurves. Teşekkürler.
Kendim elimde olan örnek bir videoyu yaptım ve denedim ama çorba gibi oldu.
Sıkıntıyı anlatırsanız yardımcı olabilirim kendim de kullanıyorum.

:D
Sıkıntıyı anlatırsanız yardımcı olabilirim kendim de kullanıyorum.
Aynı efekti düzgünce kullandım ama yaptığım video çorba gibi oldu, atmamı ister misin?

Elimde kedilerimin görüntüleri ve videoları vardı o yüzden saçma bir şey yapmıştım o da iyice çorbaya döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı