Çözüldü Vento VG04F HDD nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arka kapağını açın, cam olanı değil. Alt, ön kısıma doğru 2 tane HDD slotu göreceksiniz. Oraya takacaksınız 3,5 inç diskinizi.
1609931007802.png

Resimde ki gibi ön tarafı çıkartırsan alttaki tünel açılır. Oraya da HDD'lerini takabilirsin.

Ya da arka kapağını açıp takabilirsin. Hangisi rahatına geliyorsa öyle yap.

Reis bende de aynı kasa var, diklemesine taktım oraya ama vida vesaire gelmedi kasayı aldığımda, ve kabloları sıkıştırmışlar HDD yerine zor kapattım kapağını. Bir öneriniz var mıdır?

Hacım ben de kabloları oraya sıkıştırmışım fark etmeden kabloları çıkarıp oraya harddiski tak sonra kabloları da altına sok vidalarını da kasanın ön kapağını söküp fanların arasından tornavidayla takabilirsin biraz uğraştırır eline tornavida almadıysan ama yaparsın.

Hacım ben de kabloları oraya sıkıştırmışım fark etmeden kabloları çıkarıp oraya harddiski tak sonra kabloları da altına sok vidalarını da kasanın ön kapağını söküp fanların arasından tornavidayla takabilirsin biraz uğraştırır eline tornavida almadıysan ama yaparsın.

Kral kablolar şu an kapağın yüksekliği kurtarıyor oraya sokamadım, şöyle bir olay var HDD'nin kablosunu bile zor taktım kelepçeyle bağlamışlar kabloları zor geliyor, çözmekte istemedim karışır diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı