Vento VG04F Kasa Nasıldır?

Tamamdır yardımcı olan herkese teşekkürler
Ne demek bu arada eğer ısınma sorunu yaşarsanız, yan kapağı çıkarıp kullanmayı deneyin. Öyle ben biraz faydasını görmüştüm. Ama yaşadığım memlekette çok sıcak olduğundan değiştirmek zorunda kalmıştım en son. Siz belki değiştirmeden de rahatça kullanabilirsiniz.

Kararınız ne olacak hocam? Ben de aynı sistemden aldım da.
İçindeki parçaların çok ısınacağını sanmıyorum hocam olmazsa yan kapağını açıp kullanacağım parçaları söküp takması uğraştırır diye ama parçaları takmasını bilseydim kasayı değiştirip DarkFlash Pollux Mesh Kasa alırdım ben.
Ne demek bu arada eğer ısınma sorunu yaşarsanız, yan kapağı çıkarıp kullanmayı deneyin. Öyle ben biraz faydasını görmüştüm. Ama yaşadığım memlekette çok sıcak olduğundan değiştirmek zorunda kalmıştım en son. Siz belki değiştirmeden de rahatça kullanabilirsiniz.
Benim memleket de baya sıcak 40 derece 😅 olmazsa mecburen değiştiririm hocam

@tirabzonun_kaymagi hocam altında çıkan bir şey varmış ekran kartının onu çıkarmayı unutmuşum :D Şimdi çıkardım ama yine takamadım şöyle oluyor tam girmiyor zorlamak da istemiyorum ne yapmalıyım? @FirtinaKoparan hocam siz nasıl taktınız?

Dosya Ekleri

• IMG_20200930_111632.jpg
    IMG_20200930_111632.jpg
    384,4 KB · Görüntüleme: 107
@tirabzonun_kaymagi hocam altında çıkan bir şey varmış ekran kartının onu çıkarmayı unutmuşum :D Şimdi çıkardım ama yine takamadım şöyle oluyor tam girmiyor zorlamak da istemiyorum ne yapmalıyım? @FirtinaKoparan hocam siz nasıl taktınız?
Ben daha takmadım hocam kargoya verilmedi PC dün akşam 8de istedim

Geri
Yukarı